3D Mozaika Marble -1,26 m²

Kód: 282-14
Výpredaj
Značka: Kameny.cz
€80,98 –92 %
3D Mozaika Marble -1,26 m²
€80,98 –92 % €6,11 / balení €5,09 bez DPH
Skladom

Luxusná 3D mozaika Marble je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z mramoru. Hodí sa k dekorácii interiéru, svojim exkluzívnym vzhľadom dodá každému priestoru na noblese. Rozmery mozaiky sú 30 x 30 cm, hrúbka kameňa je 1 - 2,5 cm.

Na sklade 1,26 m².

Detailné informácie

Podrobný popis

Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelm. Preto fasádne kamenné obklady navodzujú vzhľad modernej architekrúry a snúbia originálny ráz domu s vysokou úžitkovou hodnotou. Ďalšie veľké výhody prírodného kameňa sú obrovská životnosť,stálosť a bezúdržbovosť oproti bežným fasádnym materiálom, ako je napríklad drevo alebo fasádna omietka. Rovnako ako v exteriéri tak aj v interiéri domu je možnosť využitia prírodného kameňa nielen ako charakteristický rys celej stavby, ale aj ako doplnok, ktorý tuto dlažbu odlišuje od ostatných častí domu.

Plánujete renováciu Vášho domu? Chcete siahnuť po niečom prírodnom, osobitom a autentickom, čo dodá Vašej záhrade štýlovú eleganciu? Kamenný obklad má krásnu farebnosť, ktorá nielen Vašu záhradu rozžiari a dá jej  celkom nové kúzlo. Každý návštevník sa do Vašej záhrady zamiluje a len tak sa mu neopozerá.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obklady podľa použitia
Materiál: Prírodný kameň
Skladom: 1,26 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz