Bazénový lem Mango

Kód: 516/101
Výpredaj
Značka: Kameny.cz
€46,55 –51 % €22,64 / ks €18,87 bez DPH
Skladom
Vyberte si veľkosť schodiskovej dosky
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Bazénový lem Mango je vyrobený z prírodného kameňa, konkrétne z odolného pieskovca. Povrch kamennej dosky je štiepaný a teda protišmykový, hrany sú ručne zasekávané a majú krásny prírodný vzhľad. Ponúkame ho v rozmeru 40 x 100 cm, dosky majú hrúbku 4 cm.

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečistení bazéna z jeho okolia. Lemy môžu nadväzovať na okolitú dlažbu z prírodného kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný. Kamenná doska zakryje hornú hranu bazéna a vytvorí efektné olemovanie celého obvodu. Rozdiel medzi bazénom s lemom a bez lemu je ohromujúci. Bazénový lem zvýrazní čistotu a farbu vody a bazén vyzerá ako zarámované čisté zrkadlo.

 

Bazénový lem ponúkame iba v uvedeném rozmeru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénové lemy Mango z prírodného kameňa, z odolného pieskovca sú veľmi obľúbené pre svoj krásny vzhľad a dlhú životnosť. Pieskovcové dosky ponúkame v rozmeru 40 x 100 cm. Hrúbka dosiek je 4 cm. Bazénový lem z prírodného kameňa sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečistení bazéna z jeho okolia. Lemy môžu nadväzovať na okolnú dlažbu Tiga Mango alebo inú dlažbu z prírodného kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

Najlepšie sa kombinuje s dlažobnými kockami Mango, dlažbou Tiga Mango a obrubníky Mango.

 Bazénový lem ponúkame len v uvedeném rozmeru.

Dodatočné parametre

Kategória: Schody, zákrytové dosky, bazénové lemy, parapety
Materiál: Prírodný kameň
Série: Mango
Typ kameňa: Pieskovec
Hrúbka: 4 cm
Rozmery: 100 x 40 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Obsah balenia: 1
Použitie: bazénový lem, schody, parapety, plotové čiapky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz