Brix Aurum - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 2700S1
Výpredaj
Značka: Kameny.cz
€67,77 –44 %
Brix Aurum - mozaika z prírodného kameňa
€67,77 –44 % €37,49 / balenie 0,93 m2 €31,24 bez DPH €40,31 / 1 m2
Vypredané

Travertínový obklad je pripravený na sieťke vo formáte 30,5 x 30,5 cm, ktorý umožňuje rýchlu a jednoduchú pokládku. Travertín sa stáva veľmi žiadaným prírodným materiálom nielen u nás, ale aj v zahraničí. Každý kameň je unikátny a práve táto mozaika vďaka nej pôsobí veľmi originálnym a elegantným dojmom. V našej ponuke nájdete tiež väčšie množstvo travertínových výrobkov, s ktorými je možné mozaiku Brix Aurum kombinovať. Dokonalý a jedinečný travertínový obklad s excelentnou farebnosôu Brix Aurum. Odolnosť tohto kameňa umožňuje využitie do náročných priestorov kuchýň aj kúpeľní, kde býva najčastejšie umiestňovaná.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Moderný a elegantný prírodný obklad Brix Aurum prichystaný vo formáte 30,5 x 30,5 cm na sieťke umožňuje jednoduchú a rýchlu pokládku, ktorú zvládnete aj sami. Materiálom je travertín, ktorý je veľmi obľúbený kameň s krásnou farebnosťou. Použiť túto mozaiku môžete kdekoľvek v interiéri - kuchyne, obývacie izby, chodby, kúpeľne i toalety. Tento materiál, ako všetky ostatné, máme vystavené v našej predajni na väčšej ploche.

Travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad. Nielen to je však hlavným argumentom pre jeho využitie v priestore. Ďalej sa za veľmi vítanú vlastnosť považuje aj pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt. Je teda mrazuvzdorný a mimo to ho nezničí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály pomerne bojujú. Vyniká tiež dobrými izolačnými schopnosťami.

Brix Aurum nie je jediným produktom série Brix, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Travertínové obklady sú dnes veľmi obľúbené a žiadané. Kamenný obklad Brix Aurum sa dokonale snúbi so vzhľadom ďalších travertínových produktov ako je napríklad séria LIMA, TRENDO či RIO.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady do interiéru
Materiál: Prírodný kameň
Série: Aurum
Použitie: interiér
Rozmery: 30,5 x 30,5 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Obsah balenia: 0,837 m²
Rozmer formátu: 30,5 x 30,5cm
Hrúbka kameňa: 1cm
Rozmer jednotlivých kamienkov: 4,7 x 2,3 cm
Hmotnosť 1 m²: cca 24 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz