Briza Niger - prírodný obkladový kameň

Kód: 276-3S1
Značka: Kameny.cz
€41,35 / balenie 1 m2 €34,46 bez DPH €41,35 / 1 m2
Vypredané

Obkladový kameň Briza Niger z prírodného kameňa, vhodný k obkladom fasád, soklov a všetkých vonkajších plôch. Kamenný obklad Briza Niger je vhodný tiež na obkladanie interiérových stien. Výška jednotlivých kusov je 5 cm, šírky sú 1 - 3 cm a dĺžky sú rôzne. Vďaka svojej sivej až čiernej farbe je tento obklad vhodný aj do väčších priestorov, napríklad chodieb, kde pôsobí veľmi vycibreným minimalistickým dojmom. Rula, z ktorej je obklad vyrezaný je veľmi pevná, kvalitná a mrazuvzdorná.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Pásikový obklad z prírodného kameňa Briza Niger má sivú až čiernu farbu, ktorá dodáva obkladu nadčasový vzhľad. Tento nádherný obkladový kameň je vyrobený z ruly a obsahuje malé množstvo sľudy. Pre jednoduchú pokládku je pripravený v jednotlivých pásikoch o šírke 5 cm a rôznych dĺžkach. Obkladový kameň Briza Niger je veľmi obľúbený našimi zákazníkmi pre svoju krásnu tmavú farbu so sľudou a využíva sa v moderných domoch i bytoch, na sokle a fasády.

Plánujete renováciu Vášho domu? Chcete siahnuť po niečom prírodnom, osobitom a autentickom, čo dodá Vašej záhrade štýlovú eleganciu? Nepravidelný obklad má krásnu farebnosť, ktorá nielen Vašu záhradu rozžiari a dá jej úplne nové kúzlo, ale aj každý hosť sa do Vašej záhrady zamiluje a len tak sa mu obklad neopozerá.

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  CSProtect  Porosil RVV

Briza Niger nie je jediným produktom série Briza, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorkov, ktoré Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obklady podľa použitia
Materiál: Přírodní kámen
Série: Niger
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Hnědošedá, Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 3 cm
Tvar: Pásky
Rozmery: 5 cm x různá délka
Použití: interiér, Exteriér
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Migmatit s obsahom flogopitu
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Obsah balenia: 1 m²
Formát kameňa: 5 cm x rôzna dĺžka
Hmotnosť 1 m²: 35 kg
Množstvo na palete: 20 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz