Fontána 20P015

Kód: 9879
Značka: Kameny.cz
€711,68 €593,07 bez DPH
Skladom

Kamenná fontána 20P015 je vyrobená z prírodného kameňa onyx. Približná váha je 148 kg. Približné rozmery záhradného pítka sú: 27x77x62 cm. Kamenné fontány elegantne oživia váš exteriér aj interiér. Dokonalou eleganciou pôsobí v srdci záhrady, kde vytvorí príjemnú atmosféru, ale vie aj vytvoriť živú dušu v priestrannej chodbe. Na sprevádzkovanie je potrebné čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačné set.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chceli by ste oživiť váš exteriér či interiér? Neváhajte a zaobstarajte si okrasné prírodné fontány z elegantného vápenca. Nechajte sa inšpirovať prírodou a popustite uzdu svojej fantázii. Prírodný vápenec vytvori vo Vašej záhrade jedinečný vzhľad a vytvorí zo svojho domova príjemné a originálne miesto. Vápencová fontána bude tvoriť srdce vašej záhrady, dokonale sa tiež hodí do väčších priestorov vo Vašom interiéri. Prispeje k uvoľnenej a príjemnej atmosfére, zamilujete sa do nej na prvý pohľad, ale len tak sa Vám neopozerá.

Kamene však hrali veľmi dôležitú úlohu aj v mytológii, rovnako ako skaly - symbolizovali pevnosť, silu, stálosť a nezlomnosť. V dnešnej dobe sú kamene pre zmenu vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu.

Inštalácia fontány je veľmi jednoduchá s našim pripraveným inštalačným setom. Dopravu Vám zabezpečíme po celej republike.

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Hmotnosť: 148 Kg
Približné rozmery: 27x77x62 cm
Prírodný kameň: onyx
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz