Fontána pieskovcová guľa s pruhmi

Kód: 544/- 8
Značka: Kameny.cz
€66,11 / ks €55,09 bez DPH
Vypredané
Vyberte si průměr
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Okrúhla prírodná fontána s pruhmi je vytvorená z indického kremičitého pieskovca. Pieskovec má nádhernú farebnú štruktúru a je mrazuvzdorný. Táto fontána dokonale padne do Vašej záhrady, ale príjemnú atmosféru vytvorí aj priestrannejších miestnostiach Vášho domu. Veľmi často sa táto elegantná fontána umiestňuje do väčších chodieb.

Pre sprevádzkovanie je potreba čerpadlo a ďalšie príslušenstvo a u nás ho môžete výhodne zakúpiť ako celý inštalačné set.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenná fontána - guľa s pruhmi je vyrobená z prírodného kameňa a materiálom je pieskovec. Fontána pieskovcová s pruhmi je skladom s priemerom 20 cm.

Originálna kamenná guľatá fontána s pruhmi je výrobkom z indického kremičitého pieskovca. Ten sa predstavuje ako krásny prírodný materiál, s ktorým sa dá naozaj kúzliť. Je ľahko opracovateľný, prácu s ňou teda zvládne každý amatér. Tento nákup dekoračnej fontány už máte bez práce, stačí ju len zapojiť a už sa z nej môžete radovať vo Vašej záhrade. Povrchová úprava pieskovca dodáva fontáne elegantný a osobitý štýl.

V dnešnej dobe sú kamene vnímané ako neskutočný zdroj energie. V každom prípade sa ale na naše záhrady kameň hodí už len pre svoj prírodný pôvod a vzhľad, originalitu každého kúsku a trvanlivosť, avšak aj farebnosť a kresbu. Kamenné fontána z pieskovca Vám teda môže ponúknuť originálny vzhľad, ktorý u nikoho na záhrade nenájdete.

Pieskovec radíme medzi usadené horniny - jeho vývoj a vznik trval po milióny rokov. Štruktúru tvoria stmelená zrná s veľkosťou 0,06 až 2 mm. Zrná drží pohromade karbonátové alebo železitý tmel. Pieskovcová zrná sú väčšinou tvorená kremeňom, živca, silicity ai. Zrnká hornín sa najčastejšie usadzovala v údoliach a na dne morí, kde na ich stmelenie mala zásadný vplyv voda, ľad a tlak nadložia.

Okrasné záhrady sú útočiskom, kam sa človek v dnešnej uponáhľanej dobe uchyľuje k odpočinku. Uprostred zelene prežívame radostné chvíle s rodinou alebo priateľmi a tešíme sa z krás, ktoré nám ponúka rôzne zákutia a scenérie. Onen kúsok prírody u nášho bytu, domu alebo chaty je miestom, na ktoré sa radi vraciame a kde je nám dobre. Môžeme tu relaxovať, stretávať sa s priateľmi a alebo realizovať sami seba a popustiť uzdu svojej tvorivosti. Okrasná pieskovcová gule sa môže stať novým srdcom Vašej záhrady a dodať jej príjemnú a uvoľnenú atmosféru. 

Ako fontánu zapojiť?

S našim inštalačným setom je zapojenie novej fontány naozaj jednoduché a zvládne to takmer každý. Tu je krátky náhľad ako inštalácia prebieha.

  • Do vyhĺbené diery vsadíme nádrž
  • Vložíme čerpadlo a napustíme vodu, aby čerpadlo bolo ponorené
  • Položíme pororošty
  • Rošt prikryjeme mušinou
  • Povrch zasypeme kamienkami, štrkom, či kamennou kôrou
  • Usadíme fontánu a zapojíme do siete

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány a gule z kameňa
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Obsah balení: 1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz