Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia na textil - LTProtect

Kód: 5617/0-5
Značka: Nanobala
€19,45 / ks €16,21 bez DPH
Na objednávku
Vyberte si množství
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia na textil - LTProtect na batohy, čiapky, odevy pre motocyklistov, pracovné odevy, maskáče a všetky textílie, ktoré prichádzajú do kontaktu s vodou, pokiaľ sú schopné odolať aktivačnej teplote.

To se týka aj textílii používaných v domácnosti alebo gastro prevádzkách ako napríklad obrusy, prestierania atď.

Ochrana je dlhodobá, takmer permanetná, zvyšuje odolnosť textílii proti otieraniu a chráni ju pred UV  žiarením aj pri premenlivých teplotách. Látky ošetřené LTProtect se môžu bežne prať vo vode s čistiacimi prostriedkami (do pH-hodnoty 9) za bežných podmienok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia na textil - LTProtect na batohy, čiapky, odevy pre motocyklistov, pracovné odevy, maskáče a všetky textílie, ktoré prichádzajú do kontaktu s vodou, pokiaľ sú schopné odolať aktivačnej teplote.

To se týká aj textílii používaných v domácnosti alebo gastro prevádzkách ako sú obrusy, prestierania atď.

Ochrana je dlhodobá, takmer permanetná, zvyšuje odolnost textílii voči otieraniu a chráni ju pred UV  žiarením aj pri premenlivých teplotách. Látky ošetřené LTProtect se môžu bežne prať vo vode s čistiacimi prostriedkami (do pH-hodnoty 9) za bežných podmienok.

Použitie:
Na suchú, očištenú textiliu nanesieme zo vzdialenosti cca 20 – 30 cm pomocou rozprašovača 
súvislú vrstvu hydrofóbneho prostriedku LTProtect. Pri priemyseľnej aplikácii môžeme použiť striekaciu pištol alebo iné rozprašovacie zariadenie alebo textíliu namočiť. Necháme uschnúť za bežnej izbovej teploty alebo pri teplote do max. 120°C. Spotreba cca 110-200 ml/m2 podľa savosti materiálu, obvykle okolo 250 - 300 ml na kilogram textilu.

Po uschnutiu prostriedku sa urobí aktivácia teplom - cca 150°C  na 5 minút.(V domácich podmienkách v horkovzdušnej rúre so spoľahlivo regulovateľnou teplotou)


Potom je materiál chránený minimálne počas 25 pracích cyklov. 
V prípade potreby je možné, po znížení účinku, aplikovať ochranu znova.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidlá, odstraňovače
Spotreba: 110-200 ml/m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz