Impregnácia na topánky odpudzujúca vodu a nečistoty - LTProtect Plus

Kód: 5608
Značka: Nanobala
€8,10 / ks €6,75 bez DPH
Na objednávku

Revolučná  nanoimpregnácia - vodoodpudivý prípravok na kožu s hydrofóbnym (odpudzujúcim vodu) účinkom funguje na báze nanočastíc. Výrobok vytvára neviditeľný povrchový film okolo vlákien. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vzhľad, pocit na dotyk a priedušnost ošetrených usní zostáva nezmenená. Nanoimpregnácia LTProtectPlus na kožu je možné aplikovať na všetky druhy kože - od najjemnejšej jelenice až po pevnú surovicu  – na bundy, košele, blůzky, saká, nohavice, oblečenie pre motocyklistov, overaly, koňské sedlá a postroje, kožené sedacie súpravy, batohy, klobúky, atď.
Ochrana je dlhodobá, spevňuje kožu proti otieraniu a chrání ju proti UV – žiareniu aj pri premenlivých teplotách. Látky ošetrené impregnáciou LTProtectPlus sa môžu čistiť vodou.

Použitie:
Na suchý povrch kože nanesieme zo vzdialenosti cca 20 – 30 cm pomocou rozprašovača (pri priemyselnej aplikácii môžeme použiť striekaciu pištoľ, alebo iné rozprašovacie zariadenie) tenkú súvislú vrstvu (spotreba cca 100-200 ml/m2 podľa savosti materiálu) hydrofóbneho  prostriedku LTProtectPlus. Necháme uschnúť za bežnej izbovej teploty alebo maximálne pri teplote do 40°C.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz