Impregnácia na kúpeľne a sprchové kúty - Nano Bath

Kód: 2145
Značka: Nanobala
€10,14 / ks €8,45 bez DPH
Na objednávku

Impregnácia Nano Bath slúži predovšetkým k ošetreniu kúpeľní - sklo, keramika, sprchový box, nerezových batérii a úchytiek, proti vode a nečistotám.

Jedno balenie produktu Nano-Bath obsahuje:

  • Flaštičku s modrým označením (25ml)
  •     -  NanoClean  - nanotechnologický čistič
  • Flaštičku s červeným označením (25ml)
  •     -  GProtect  - nanotechnologický prípravok
  • Netkanú textíliu modrej farby
  • Netkanú textíliu červenej farby

1 balenie vystačí cca na 1 sprchový kút
(cca 1,5 - 2m2)

Detailné informácie

Podrobný popis

Impregnácia Nano Bath je ochranný hydrofóbny prostriedok proti vode a špine na báze nanotechnológii s ochranným efektom, založeným na princípe lotosového efektu, kde dochádza k odvaľovaniu gulôčok vody po povrchu samospádom alebo prúdením vzduchu. Perličky kvapaliny sa snadno skotúľajú po povrchu a zoberú so sebou častice nečistôt. Optimálny efekt je dosiahnutý približne po 24 hodinách. Táto vrstva  pôsobí až 2 roky.

Návod na použitie impregnácie NANO-BATH:

Povrch musí byť pred aplikáciou suchý a čistý, bez plesní a mastnoty. Impregnáciu aplikujte pri izbovej teplote podkladu aj okolia (od +5°C do +30°C). Pri nižšej teplote vzniká na povrchu po nanesení matná mliečna vrstva, ktorá sa nedá jednoducho rozleštiť. Pracujte vo vetraných priestoroch! Zabraňte kontaktu s očami. Nevdychujte aerosól !
Spotreba: Cca 15 ml/m2.

Vytiahnite flaštičku s modrým označením,  je nunté pretrepať. Nastriekajte na povrch malé množstvo nanočističa a rozleštite priloženou modrou textíliou. Takto postupne nanášajte a rozlešťujte prostriedok po celej ploche.
Správne ošetrená plocha sa pozná tak, že po nej textília mierne drhne. V miestach, kde textília po povrchu kĺže, nastriekajte eště nanočistič a vyleštite. Na 1m2 plochy spotebujete cca 15 ml prípravku. Väčším množstvom prípravku nezvýšíte účinnosť, ale len pracnosť pri následnom leštení. Nechajte 5 minút pôsobiť! Doleštite prípadné nedostatky. Pri nedodržaní pauzy alebo použití jednej textílie na obe zložky prípravku sa môže stať produkt nefunkčným!

Po ošetrení povrchu nanočističom a po 5 minútovej pauze aplikujte rovnakým spôsobom nanoprípravok s červeným označením pomocou červenej textílie! Vyleštite do vysokého lesku. U tohto prípravku pri správnej aplikácii musí naopak textília kĺzať po povrchu. Tam, kde textília drhne, doplňte eště malé množstvo nanoprípravku s červeným označením a doleštite červenou textíliou. Potom nechajte 24 hodín v suchu a pri izbovej teplote formovať ochrannú nanovrstvu. Nevymieňajte textílie!

Funkčnosť hydrofobizácie povrchu: až 2 roky podľa expozície

Čistenie povrchu: Oplachom vodou. Nie je nutné použiť čistiace prostriedky ani tlakovú vodu. Nečistiť abrazívnymi prostriedkami!

 

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidlá, odstraňovače
Balenie: 25 ml
Balnenie odpovedá ploche: cca 2 m2
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz