Impregnácie na textil a kožu

2 položiek celkom

Cena

1821
11821

Značky

Zobrazených položiek: 2
impregnace na textil - proti vode a mastnote
€18,72 / ks

Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia na textil - LTProtect na batohy, čiapky, odevy pre motocyklistov, pracovné odevy, maskáče a všetky textílie, ktoré prichádzajú do kontaktu s...

Kód: 5617/0-5
odpuzovac vody na kůži
od €20,59 / ks

Nanotechnologická hydrofóbna impregnácia na kožu a textil na báze nanotechnológii. Zabraňuje prenikaniu vody a špiny do štruktúry materiálu.

Kód: 5611/0-5

Impregnácie na textil a kožu

Hydrofóbne impregnácie vytvárajú na textílii a koži ideálnu ochranu proti dažďu, blatu a inému znečisteniu napr. od jedla.

S hydrofóbnymi impregnáciami Nanobala na textil a kožu sa každé jednotlivé vlákno obalí neviditeľnou vrstvou nanočastíc. Táto ochrana spôsobí, že suché nečistoty sa na látke neudržia a vlhké nečistoty neprenikajú do štruktúry. Voda, dokonca káva, červené víno alebo mastné omáčky vytvoria na ošetrených textíliach perličky. Aj odolné nečistoty je možné snadno odstrániť. Materiály ošetrené nano prípravkami sa správajú k pokožke neutrálne.

Vzhľad, omak a priedušnosť ošetrených textílii zostáva po ošetrení nano impregnáciou nezmenená.

Impregnácia LTProtect značky Nanobala - nano impregnácia na batohy, čiapky, odevy pre motocyklistov a všetky textílie, ktoré prichádzajú do kontaktu s vodou, pokiaľ sú schopné odolať aktivačnej teplote.

Impregnácie LTProtect Plus značky Nanobala - nanotechnologická hydrofóbna nano impregnácia na kožu a textil. Zabraňuje prenikaniu vody a špiny do štruktúry materiálu.

Impregnace LTProtect Plus značky Nanobala- vodoodpudivý přípravek na kůži s hydrofobním (odpuzujícím vodu) účinkem funguje na bázi nanočástic.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz