Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA 99,9%

Kód: 5626/0-5
Značka: Nanobala
€7,54 / ks €6,28 bez DPH
Skladom
Vyberte si množství
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA 99,9% je známý vďaka svojím výborným čistiacim a odmašťovacím schopnostiam.

Detailné informácie

Podrobný popis

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA je známý vďaka svojím výborným čistiacim a odmašťovacím schopnostiam, pre ktoré sa často používá na šetrné, avšak účinné čistenie povrchov elektronických a mechanických konštrukčných súčiastok, ako univerzálne použiteľný prípravok pre bezpečné odstraňovanie usadenín nečistôt a mastnoty. Nenarušuje materiály a po krátkom čase sa rýchlo a úplne odparuje. Balenie 500ml, s pákovým rozprašovačom.

 

Ostatné názvy: Izopropanol, Propan-2-ol, 2-propanol

Vzhľad: Číra bezfarebná kvapalina

Charakteristika: Vysoko horľavá kvapalina s alkoholickým zápachom, má tekavé účinky, so vzduchem tvorí výbušnú zmes.

Zložení: 99,9% izopropylalkohol

Oblasť použitia izopropylalkoholu: Rozpúšťadlo pre oleje, alkaloidy, gumu a živice, odmrazovací prostriedok pre kvapalné palivá a dehydratačné činidlo, dezinfekcia, sterilizácia.

Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci s izopropylalkoholom: Dodržujte bezpečnostné opatrenia ako pri práci s chemickými prípravkami. Výpary môžu spôsobiť ospalosť a závrate. Pri použití výrobku v interiéroch zaistite dostatečné vetranie. Nefajčite. V prípade požitia  nevyvolávajte zvracenie, vypijte väčšie množstvo vody a ihneď vyhľadajte lekársku pomoc.

Skladovanie isopropylalkoholu: Udržujte obal uzatvorený. Skladujte na dobre vetranom mieste oddelene od potravín. Uchovávajte mimo dosahu zdrojov zapálenia, mimo dosahu detí. Chraňte pred slnko a prehriatím.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz