Jašterica na kameni - čadičová

Kód: 359/VAR2
Značka: Kameny.cz
€81,01 / ks €67,51 bez DPH
Skladom
Vyberte si variantu tovaru podľa fotografií
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Jašterica je ručne vytesaná do prírodného kameňa a je originálnym darčekom aj modernou dekoráciou. Jašterica sa najviac prejavuje v mayskom horoskope, kde je stotožňovaná s leguánom. Ľudia narodení v tomto znamení oplývajú zdravím plynúcim z ješteričkinej schopnosti regenerácie, sexualitou, a keď si k nej dokážu nájsť cestu, majú tiež nadbytok múdrosti. V ostatných národoch sa jašterica tak často nevyskytuje, ale pre jej mrštnosť a rýchlosť je niekedy chápaná ako skutočný pozorovateľ.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Ješterica na kameni

U tohto výrobku ešte viacej ako u všetkých ostatných platí záruka originality u každého kusu. Ješterice sú ručne vytesané do kameňa, a to s osobitým priznáním samotného materiálu – jašterice sú umiestnené priamo na kameni, pričom každý kameň je sám o sebe originálom – sú rôzne vysoké a rôzne osekané. Ani jašterice samotné, ani ich umiestnenie nieje vždy rovnaké – podoba výsledného produktu závisí predovšetkým na pôvodnej podobe každého kusu kameňa a na rukách kameníka, ktorý ješterice do kameňa tesal. Každý z týchto produktov je iný, a pritom sú všetky kusy veľmi pekné.

Ak chcete svoju záhradu, skalku, schody alebo interiér ozvláštniť soškou, ste na správnom mieste. Z estetického ani praktického hľadiska nie je vhodné umiestňovať do prírody ani domov umelý materiál, preto je ideálne vybrať si výrobok, ktorý je vytesaný z prírodného kameňa.

Tento produkt je ručne vyrobený z jednoho kusu čadičového kameňa a má precízne remeselné spracovanie. Je vhodný ako socha do záhrady aj ako interiérová dekorácia. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Sochy a výrobky z kameňa
Materiál: Prírodný kameň
Typ kamene: Čadič
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz