Kamenný obklad - Fleta Nero

Kód: 8960/30S1
Značka: Kameny.cz
€7,42 / balenie 0,18 m2 €6,18 bez DPH €41,22 / 1 m2
Do 8 týdnů

Fleta Nero je prírodný obkladový kameň vyrobený z bridlice, ktorá dokonale ozdobí Váš exteriér aj interiér. Ponúkame ich v dvoch rozmeroch 30 x 60 cm. Hrúbka kameňa je 1 cm. Váha obkladu je 28 kg/m2. Svojou štruktúrou a obľúbenou antracitovou farbou dokáže taktiež veľmi efektívne opticky zväčšiť priestor. Hodí sa do kúpeľní, kuchýň alebo aj na obklad krbu.

K tomuto obkladu odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Lepidlo - Keraflex Extra

Detailné informácie

Podrobný popis

 
Dokonalého výzoru vie dosiahnuť tento kameň vo Vašom interiéri aj exteriéri. Rovnako tak ako vie zastať úlohu prírodného obkladového aj dlažobného kameňa. Kameň Fleta  Nero je luxusný výrobok z bridlice, ktorý vytvára prepychový vzhľad a elegantný štýl v každom domove. Bridlica je k dispozícii v bohatej farebnej škále od známej bridlicové šedi až po žltavo pieskové odtiene. Existujú dlaždice s brúseným povrchom aj obklady s typickou štiepanou vrchnou plochou. Solnhofenské dosky sú dodávané prevažne s nepravidelnými okrajmi. Nerovnomernú hrúbku je možné vyvážiť pomocou výšky maltového lôžka.

Fleta Nero nie je jediným produktom série Fleta, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Impregnácia  MN Schieferol  MN Schieferol / BWT Protect 
Škárovacia hmota  Ultracolor Plus 112  Ultracolor Plus 112
Silikón  Mapesil LM 112  Mapesil LM 112
Údržba   MN Grundreiniger  MN Grundreiniger

 

Priemerná spotreba škárovacej hmoty Ultracolor:

60x30x1 cm – škára 2,5 mm – 0,2 kg/m2

60x60x1 cm – škára 2,5 mm – 0,1 kg/m2

Odporúčaná farebnosť škárovacej hmoty Svetlo šedá, č. 112.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Štvorec, Obdĺžnik
Rozmery: 30 x 60 cm
Farebnosť: Čierna, Antracitová, Šedá
Hrúbka: 1 cm
Séria: Nero
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Áno
Hmotnosť 1 m²: cca 28 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz