Korytnačka Granit

Kód: 112
Značka: Kameny.cz
€50,46 / ks €42,05 bez DPH
Skladom

Korytnačka je symbolom stability, pokoja, dlhovekosti, poriadku, ochrany aj šťastia. Nápadné znaky jej panciera sa od pradávna používajú na predpovedanie budúcnosti. Už v starých čínskych povestiach vystupuje tento tvor ako hrdina - korytnačka napríklad pomohla prvému čínskemu cisárovi spútať Žltú rieku, keď potreboval zúrodniť krajinu. Avšak korytnačky majú odvekú tradíciu predovšetkým v japonskej mytológii - symbolizujú tu vernosť a dlhý život. V minulosti bolo v Japonsku bežné správať v záhradách živé vodné vtáky, kapry aj korytnačky. Postupne sa však od chovu živých zvierat upúšťalo, a tak sa dnes zvieratá zabývala v záhradách predovšetkým vo svojej symbolickej podobe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Japonské záhrady sú typické svojimi zákutiami, ktoré treba objavovať. Avšak kamenná socha korytnačky sa bude výborne vynímať aj na viditeľnom mieste záhrady, napríklad hneď pri vstupe.

Ak si chcete svoju záhradu ozvláštniť soškou, z estetického ani praktického hľadiska nie je vhodné umiestňovať do prírody umelý materiál, preto je ideálnye vybrať si do záhrady výrobok, ktorý je vytesaný z prírodného kameňa.

Tento produkt je ručne vyrobený z jedného kusu žulového kameňa a má precízne remeselné spracovanie. Je vhodný ako socha do záhrady aj ako interiérová dekorácia.

Dodatočné parametre

Kategória: Sochy a výrobky z kameňa
Materiál: Granit
Mrazuvzdornosť: Áno
Vodeodolnosť: Áno
Obsah balenia: 1
Dĺžka korytnačky: 20 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz