Korytnačka väčšia zo žuly

Kód: 114/RUZ 114/SED Zvoľte variant
Značka: Kameny.cz
€77,83 / ks €64,86 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Vybere si farbu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Korytnačka je symbolom stability, pokoja, dlhovekosti, poriadku, ochrany aj šťastia. Nápadné znaky jej panciera sa od pradávna používajú na predpovedanie budúcnosti. Už v starých čínskych povestiach vystupuje tento tvor ako hrdina - korytnačka napríklad pomohla prvému čínskemu cisárovi spútať Žltú rieku, keď potreboval zúrodniť krajine. Avšak korytnačky majú odvekú tradíciu predovšetkým v japonskej mytológii - symbolizujú tu vernosť a dlhý život. V minulosti bolo v Japonsku bežné mať v záhradách živé vodné vtáky, kapry aj korytnačky. Postupne sa však od chovu živých zvierat upúšťalo, a tak sa dnes zvieratá zabydlujú v záhradách predovšetkým vo svojej symbolickej podobe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Korytnačka z prírodného kameňa je originálnym darčekom aj dekoráciou. Japonské záhrady sú typické svojimi zákutiami, ktoré treba objavovať. Avšak kamenná socha korytnačky sa bude výborne vynímať aj na viditeľnom mieste záhrady, napríklad hneď pri vstupe.

Ak chcete si svoju záhradu ozvláštniť soškou, z estetického ani praktického hľadiska nie je vhodné umiestňovať do prírody umelý materiál. Preto je ideálne vybrať si do záhrady výrobok, ktorý je vytesaný z prírodného kameňa.

Tento produkt je ručne vyrobený z jedného kusu žulového kameňa a má precízne remeselné spracovanie. Je vhodný ako socha do záhrady i ako interiérová dekorácia

Dodatočné parametre

Kategória: Sochy a výrobky z kameňa
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Žula
Výška sochy: 15cm
Váha: 8 kg
Mrazuvzdornosť: Áno
Stabilné oproti slnečnému žiareniu: Áno
Obsah balenia: 1
Dĺžka korytnačky: 30 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz