Korytnačky na kameni - čadičové

Kód: 2445/VAR 2445/VAR3 2445/VAR5 Zvoľte variant
Značka: Kameny.cz
€81,01 / ks €67,51 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si variantu zboží dle fotografií
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Korytnačka z prírodného kameňa je krásnym originálnym darčekom aj modernou dekoráciou do bytu, domu, skalky i záhrady. Korytnačka je symbolom stability, pokoja, dlhovekosti, poriadku, ochrany aj šťastia. Nápadné znaky jej panciera sa od pradávna používajú na predpovedanie budúcnosti. Už v starých čínskych povestiach vystupuje tento tvor ako hrdina - korytnačka napríklad pomohla prvému čínskemu cisárovi spútať Žltú rieku, keď potreboval zúrodniť krajine. Avšak korytnačky majú odvekú tradíciu predovšetkým v japonskej mytológii - symbolizujú tu vernosť a dlhý život. V minulosti bolo v Japonsku bežné mať v záhradách živé vodné vtáky, kapry aj korytnačky. Postupne sa však od chovu živých zvierat upúšťalo, a tak sa dnes zvieratá zabydlujú v záhradách predovšetkým vo svojej symbolickej podobe.

Detailné informácie

Podrobný popis

Korytnačka na kameni je ručne vytesaná majstrami kamenármi z jedného kusa kameňa a každá soška je dokonalý originál.Variantu môžete vybrať z fotografií.

Korytnačky sú vhodné aj do japonskej záhrady, ktoré sú typické svojimi zákutiami, ktoré treba objavovať. Avšak kamenná socha korytnačky sa bude výborne vynímať aj na viditeľnom mieste záhrady, napríklad hneď pri vstupe.

Ak si chcete svoju záhradu ozvláštniť soškou, z estetického ani praktického hľadiska nie je vhodné umiestňovať do prírody umelý materiál, preto je ideálny vybrať si do záhrady výrobok, ktorý je vytesaný z prírodného kameňa.

Tento produkt je ručne vyrobený z jedného kusu kameňa a má precízne remeselné spracovanie. Je vhodný ako socha do záhrady i ako interiérová dekorácia.

Dodatočné parametre

Kategória: Sochy a výrobky z kameňa
Materiál: Prírodný kameň
Typ kamene: Čadič
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz