Lepidlo - Mamut Glue 25 ml

Kód: 3610
Značka: Kameny.cz
€2,81 / ks €2,34 bez DPH
Skladom

Lepidlo Mamut Glue 25 ml biele v tube je vhodné na lepenie menších plôch, ktoré ich mimoriadne odolne zlepí s maximálnou počiatočnou prídržnosťou. Prilepí aj ťažké predmety mamuťou silou k podkladu, bez nutnej fixácie lepeného spoja. 

Odporúčame lepidlo Mamut Glue 25ml využívať k lepeniu čísiel  na dom, které si vyrábame z veľmi kvalitnej bridlice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lepidlo Mamut - malé balenie 25 ml, nahrádza klince, skrutky a nýty. Jedná sa o špeciálnu modifikáciu MS polymérov, vytvárajúci po vytvrdení pretieratelný veľmi pevný a elastický spoj. Nie je agresívny k podkladom, je ideálny na lepení zrkadiel.

Kdekoľvek v stavebnom a strojárenskom priemysle alebo v domácnosti či na záhrade. Lepidlo Mamut je vhodné na lepenie vodotesných spojov v strojárenskom a automobilovom priemysle, konštrukčných dielov automobilov, autobusov, karavanov, osobných vagónov – (pohlcuje vibrácie). Lepenie nerezovej ocele, hliníku, medi, olova, skla, polykarbonátov, PS, PUR, PVC a niektorých druhov plastv – aj na tieto materiály je možné použíť lepidlo Mamut. Lepenie konštrukčných vodotesných spojov va stavebnom priemysla, lepenie betónu, keramických dlaždíc, smaltu, zrkadiel, dreva, muriva, sadrokartónu, dosiek CETRIS tvoriacich výplň zábradlí balkónov – certifikované, apod.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidlá, odstraňovače
Objem: 25 ml
Použitie: kov, murivo, omietka, kameň, sadrokartón, drevo, karamika, sklo atď
Nosnosť po vytrvdení: 22kg/cm²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz