Mozaika Cubeto Beige - 0,99 m² - VÝPREDAJ

Kód: 282-18
Tip
Značka: Kameny.cz
€41,88 / balení €34,90 bez DPH
Skladom

Luxusná 3D mozaika Cubeto Beige je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z travertínu, za jedinečnú cenu. Hodí sa k dekorácii interiéru, svojím exkluzívnym vzhľadom dodá každému priestoru na noblese. Rozmery mozaiky sú 30 x 30 cm.

Obklad predávame v balení 0,99 m², exkluzívna cena vrátane dopravy je 1000 Kč.

Skladom 0,99 m².

Detailné informácie

Podrobný popis

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obkladový kameň
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Béžová, Krémová
Způsob pokládky: Do lepidla
Materiál: Prírodný kameň
Skladom: 0,99 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz