Obklad Mureto Green- 2,7 m² - VÝPREDAJ

Kód: 282-19
Tip
Značka: Kameny.cz
€80,33 / balení €66,94 bez DPH
Skladom

Mureto Green je obklad z prírodného kameňa, konkrétne je vyrobený z bridlice. Hodí se do interiéru aj do exteriéru. Jeho pôsobivá farba, plasticita a štruktúra môže zdobiť fasádu, plot alebo garáž Vášho domu. Taktiež to je veľmi obľúbená dekorácia do interiéru, obklad je možné použiť do obývacej izby, spálne, na krb či na schodisko.Kameň je pripravený do jednotlivých modulov o rozmeroch 15 x 30 cm, hrúbka kameňa je 1 - 1,5 cm. Tým pádom je pokládka pomerne jednoduchá a môže ju zvládnuť aj šikovnejší domáci majster. 

Obklad predávame v balení 2,7 m2, cena balenia je 1 980 Kč.

Skladom 2,7 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Obklady podľa použitia
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Barevnost: Šedá
Způsob pokládky: Do lepidla
Tloušťka: 1 - 1,5 cm
Materiál: Prírodný kameň
Skladom: 2,7 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz