Odpudzovač vody na sklo - NANO GLAS

Kód: 5596
Značka: Nanobala
€10,14 / ks €8,45 bez DPH
Na objednávku

Samočistiaca úprava na strešné okná, skleníky, zimné záhrady.

Dvojfázová samočistiaca hydrofóbna nano impregnácia na sklo na báze chemickej nanotechnológie. Vytvára na povrchu skla neviditeľnú nanovrstvu, ktorá odpudzuje nečistoty.

Kvapky dažďa sa shlukujú do perličiek, nabalujú na seba nečistoty a spolu s nimi stekajú zo skla - lotosový efekt. Nano vrstva chráni okno pred vznikom plesní a hrdzavých škvŕn.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojfázová samočistiaca hydrofóbna nano impregnácia na sklo na báze chemickej nanotechnológie. Vytvára na povrchu skla neviditeľnú nanovrstvu, ktorá odpudzuje nečistoty.

Kvapky dažďa sa shlukujú do perličiek, nabalujú na seba nečistoty a spolu s nimi stekajú zo skla - lotosový efekt. Nano vrstva chráni okno pred vznikom plesní a hrdzavých škvŕn.

Nano-Glas umožňuje udržiavať strešné okná, solárne panely, skleníky a sklenené fasády čistébez použitia čistiacich prostriedkov.

Návod na použitie: Okno musí byť  pred aplikáciou suché a čisté. Prípravok je možné aplikovať len pri teplote skla 
a okolia od +15°C do +30°C ! Nie na priamom slnečnom žiarení. Pracujte vo vetraných  priestoroch. 
Vytiahnite flaštičku s modrým vrchnákom a pretrepajte. Nastriekajte na okno v množstve cca 15ml/m2. Modrou textíliou rozotrite dôkladne po celej ploche skla a rozleštite.

Nechajte 20 minút pôsobiť! Doleštite prípadné nedostatky. 
Rovnakým spôsobom aplikujte prípravok s červeným vrchnákom červenou textíliou! Vyleštite do vysokého lesku. Potom nechajte 24 hodín v suchu a pri aplikačnej teplote formovať ochrannú nanovrstvu. Nezamieňajte textílie! Pri znížení účinku odmastiť liehovým neabrazívnym čističom.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidlá, odstraňovače
Spotreba: cca 15ml/m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz