Odstraňovač cementových škvŕn a výkvetov CL Remover 500 ml

Kód: 835
Značka: Nanobala
€6,42 / bal €5,35 bez DPH
Vypredané

Odstraňovač cementových a vápenných povlakov a výkvetov CL Remover aktivne rozpúšťa a odstraňuje nečistoty na prírodnom kameni - maltu, lepidlo, cementový závoj, vápenný výkvet, fľaky a šmuhy od sadry, povrchové aj zatvrdlé nečistoty a rôzné druhy povlakov.

Vhodný do exteriéru aj interiéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač cementových a vápenných povlakov a výkvetov na prírodnom kameni tvorí kvapalná zmes detergentov a kyselín, která je nehorľavá, netoxická a bez akéhokoľvek zápachu. Pred použitím CL Remover najskôr pripravte povrch tak, že mechanicky odstránite hrubé nečistoty z povrchu kameňa. Potom urobte test prípravku na malom a najlepšie skrytom mieste kameňa. Spotreba čističa je závislá na stupni znečistenia, väčšinou v rozmedzí 50 - 200ml/m2.

Odstraňovač cementových a vápenných povlaků a výkvetov se nanáša pomocou rozprašovača, valčeka alebo štetca, a to v dostatočnom množstve, podľa savosti povrchu kameňa. Po aplikácii nechajte prostriedok pôsobiť 10 - 20 minút, potom ho mechanicky očistite kartáčom a dôkladne umyjte vodou. Pri veľmi silnom znečistení je potrebné opakovať aplikáciu až do úplneho vyčistenia kameňa.

Balenie 0,5l odpovedá ploche 5m2.

NÁVOD NA POUŽITIE CL REMOVER:

Príprava povrchu: Pred použitím urobte test čističa - aplikáciou odstraňovača na malom skrytom mieste (najmä u lešteného mramoru). Pred aplikáciou odstráňte mechanicky (kefou) hrubé nečistoty z povrchu.

Teplota pri aplikácii: vzduchu a materiálu od +5 do +40°C

Spotreba: 50 - 200 ml/m2 v závislosti na stupni znečistenia.

Aplikácia: Prípravok nanášajte postrekom, valčekom nebo štetcom rovnomerne v dostatočnom množstve podľa nasiakavosti povrchu. Nechajte pôsobiť cca 10 - 20 minút. Potom očistite mechanicky kefou a zvyšky čističa dôkladne umyte vodou! Pri silnom znečistení postup opakujte až do úplného vyčistenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidlá, odstraňovače
Obsah balenia: 1 ks
Balenie: 0,5 l
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz