Odstraňovač machu, rias a zelených povlakov - MA Remover 500 ml

Kód: 838
Značka: Nanobala
€4,26 / bal €3,55 bez DPH
Vypredané

Odstraňovač machu, rias a zelených povlakov z prírodného kameňa MA Remover je učinný tekutý prostriedok na likvidáciu machov, rias, lišajníkov a ďalších organických nečistôt. Ošetrený prírodný kameň nemení farbu a nepoškodí sa. Čistiaci roztok je nehorľavý, netoxický a bez zápachu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač machu, zelených povlakov a rias z kameňa MA Remover aplikujte pomocou rozprašovača. Pred použitím je nutné odstrániť z povrchu hrubé a volné nečistoty, prípadne tiež vysoký machový povrch, aby bolo množstvo spotreby prípravku čo najnižšie. 

Spotreba je závislá na stupni znečistenia, pohybuje se v rozmedzí 100 - 500ml/m2. Povrch prírodného kameňa pred použitím prípravku vždy navlhčite a aplikáciu prípravku si najskôr vyskúšajte na malej skytej ploche. Rozprašovačom rovnomerne a v dostatočnom množstve nanášajte odstraňovač machu, zelených povlakov a rias na vlhký povrch, v závislosti na savosti kameňa. Potom nechajte prípravok pôsobiť 10 - 20 minút.  Zvyšky čističa dôkladne umyjte - najlepšie tlakovou vodou. V prípade potreby postup opakujte až do úplného vyčistenia kameňa.

Balenie 0,5l odpovedá ploche 2,5m2.

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidlá, odstraňovače
Obsah balenia: 1
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz