Odstraňovač na hrdzu, oxidy kovov - MO Remover 500 ml

Kód: 841
Značka: Nanobala
€7,01 / bal €5,84 bez DPH
Skladom

Odstraňovač na hrdzu, hrdzavé škvrny a oxidy kovov MO Remover je vysoko účinný a aktívny prostriedok na prírodný kameň. Hrdzavé škvrny sú spôsobené prevážne koróziou a kovovou oxidáciou minerálnych povrchov. Tento čistiaci prípravok na hrdzu nemení farbu kameňa, je veľmi šetrný k jeho povrchu a je biologicky odbúrateľný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač hrdze, hrdzavých škvŕn a oxidácii minerálnych povrchov na prírodný kameň, je tvorený kvapalnou, nehorľavou a netoxickou zmesou bez zápachu. Tento čistič môžete použiť na obklady, dlažby, balkóny, terasy, sokly, náhrobky, sochy z prírodného kameňa, krby, ploty, dokonca aj na strešne krytiny.

Pred použitím najskôr odstraňte prípadné väčšie nečistoty z povrchu, ktorý chcete čistiť a potom urobte na skrytom mieste test prípravku. Spotreba MO Remover je závislá na stupni znečistenia, a to v rozmedzí 50 - 200ml/m2. Rozprašovačom rovnomerne po celom povrchu a v dostatočnom množstve nanášejte čistič podľa savosti kameňa. Nechajte pôsobiť 10 - 20 minút a potom kartáčom mechanicky očistite a dôkladne umyjte vodou. Pri silnom znečistení je nutné postup opakovať, až do úplného vyčistenia kameňa.

Balenie 0,5l je približne 5m2

Dodatočné parametre

Kategória: Stavebná chémia - impregnácia, lepidlá, odstraňovače
Obsah balenia: 1
Balenie: 0,5 l
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz