Odstraňovače a čističe Nanobala

9 položiek celkom

Cena

4109
14109

Značky

Zobrazených položiek: 9
čistič na tablet
od €5,90 / ks

Čistič na tablety a LCD monitory - TabletClean je antibakteriálny čistič, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre iPady, tablety a dotykové...

Kód: 5623/100
MX Cleaner postrikovac 800x800
Novinka
€7,33 / ks

MX Cleaner je účinný čistič nerezových plôch. Efektívne odstráňuje mastné usadeniny, nečistoty, otlačky prstov. Usnadňuje údržbu povrchu. Ideálne se hodí do domácnosti aj do...

Kód: 87351
isopropanol čistič IPA
€7,54 / ks

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA 99,9% je známý vďaka svojím výborným čistiacim a odmašťovacím schopnostiam.

Kód: 5626/0-5
vyr 56 krabickaKitchenProtect
Novinka
€10,07 / ks

Dvojfázový ochranný prostriedok na báze nanotechnológií, ktorý je určený do kuchyne, na ošetrenie nesavých alebo málosavých povrchov: obkladov, kuchyňských dosiek, presklených...

Kód: 87371
4390 odstranovac cementovych skvrn a vykvetu cl remover 500 ml
€6,68 / bal

Odstraňovač cementových a vápenných povlakov a výkvetov CL Remover aktivne rozpúšťa a odstraňuje nečistoty na prírodnom kameni - maltu, lepidlo, cementový závoj, vápenný výkvet,...

Kód: 835
4393 odstranovac mechu ras a zelenych povlaku ma remover 500 ml
€4,44 / bal

Odstraňovač machu, rias a zelených povlakov z prírodného kameňa MA Remover je učinný tekutý prostriedok na likvidáciu machov, rias, lišajníkov a ďalších organických nečistôt....

Kód: 838
4396 odstranovac na rez oxidy kovu mo remover 500 ml
€7,01 / bal

Odstraňovač na hrdzu, hrdzavé škvrny a oxidy kovov MO Remover je vysoko účinný a aktívny prostriedok na prírodný kameň. Hrdzavé škvrny sú spôsobené prevážne koróziou a kovovou...

Kód: 841
samočistící impregnace na sklo
€108,47 / ks

Ochranný prostriedok na hladké sklá a glazovanú keramiku ( sprchové boxy, obklady, zrkadlá, solárne panely, strešné okná atď.) je hydrofóbny prostriedok proti vode a...

Kód: 7365
vyr 58 SCM Remover postrikovac 800x800
Novinka
od €7,18 / ks

Čistič SCM Remover je účinný tekutý odstraňovač nečistôt, ktoré vznikli pôsobením okolného prostredia (blato, sadze, exhalácie ) a biologickým pôsobením ( huby, baktérie,...

Kód: 4313/0-5

Odstraňovače a čističe povrchov Nanobala

Na stavebných materiáloch sa obvykle vyskytuje znečistenie biologického pôvodu - machy, riasy, lišajníky, alebo atmosférického pôvodu - prach z exhalácii, poprípade poškodenia a znečistenia vzniklé činnosťou človeka - hrdzavé, olejové škvrny alebo úkvapy od farieb, poprípade  graffiti. K odstráneniu týchto nečistôt je potrebný vysokotlakový čistič v kombinácii s vhodným chemickým prípravkom.

Spoločnost Nanobala sa zaoberá vývojom a výrobou ochranných prostriedkov na stavebné povrchy vrátane čistiacich prípravkov potrebných pred samotnou aplikáciou nanoimpregnácie.

Odstraňovače Nanobala sú určené na stavebné materiály: betón, prírodný kameň, imitácie kameňa, teraso, eternit, asfalt, tehly, klinkery, drevo, sklo na strešné krytiny, omietky, sokly, balkóny, terasy, chodníky, ploty, múry, náhrobky, krby atď.

Odstraňovač cementových škvŕn a výkvetov CL Remover - aktívne rozpúšťa a odstráňuje zvyšky malty a cementových lepidiel, vápenné výkvety, šmuhy od sadry, tehál, zatvrdlé povrchové nečistoty, cementové závoje,povlaky apod.

Odstraňovač machu, rias a zelených povlakov MA Remover- účinný tekutý likvidátor machov, lišajníkov, rias a jných nežiadúcich organických nečistôt zo stavebných materiálov - betón, keramika, prírodný a umelý kameň, asfalt, drevo, sklo. 

Odstraňovač na hrdzu, oxidy kovov MO Remover -  vysoko aktívny čistič a odstraňovač škvŕn spôsobených koróziou a kovovou oxidáciou z minerálnych povrchov. Je šetrný k podkladu a biologicky odbúrateľný. Nemení vzhľad povrchu.

Odstraňovač náterov, farieb CP Remover - vysoko účinný gélový odstraňovač silikátových, olejových, glyceroftalátových, míniových farieb a graffiti, náterov voči hrdze, farieb na báze vosku, zinkovej nebo olovnatej beloby, ochranných náterov na drevo. Nežiaduce vrstvy farieb a lakov odstráni CP Remover zo všetkých typov minerálnych podkladov - vápenných omietok, betónu, prírodného aj umelého kameňa, tehál, keramiky, dreva, železa, skla a vätšiny umelých hmôt.

Čistič na tablety a LCD monitory TabletClean - antibakteriálny čistič bol navrhnutý špeciálne pre iPady, tablety a dotykové zariadenia. Obsahuje nanočastice striebra, ktoré zamedzujú prežívaniu mikroorganizmov a zanechávajú obrazovku a klávesnicu biologicky čistú.

Izopropanol - izopropyl alkohol alebo IPA 99,9%  - je známý pre svoje výborné čistiace a odmašťovacie schopnosti, pre ktoré je často používaný na šetrné, avšak účinné čistenie povrchov elektronických a mechanických konštrukčných súčiastok ako univerzálne použiteľný prípravok na bezpečné odstraňovanie usadených nečistôt a mastnoty. Nenarúša materiály a po krátkej dobe sa rýchlo a úplne odparuje.

Nano ochranný prostriedok pre kuchyne Kitchen Protect - dvojfázový ochranný prostriedok na báze chemickej nanotechnológie, určený do kuchyní na ošetrenie málosavých alebo nesavých povrchov: keramických obkladov, kamenných či sklenených kuchyňských dosiek, presklených dvierok, úchytiek, nerezových spotrebičov a batérii.

Čistič na dlažby, fasády SCM Remover - biologicky odbúrateľný vodný čistiaci prostriedok. Je určený na čistenie fasád, muriva, betónu, omietok, kameňa a ďalších minerálnych plôch od usadených nečistôt. Odstráňuje mastnotu, sadze, blato, je vysoko účinný aj voči biologickému napadeniu - huby, baktérie, plesne, riasy a machy v exteriéri stavieb.

Čistič nerezu, chrómu a ušľachtilých kovov MX Cleaner - bezšmuhový vysoko účinný čistiaci a odmašťovací prostriedok na nerez a ušľachtilé kovy( mosadz, chróm). Odstráňuje otlačky prstov, mastnoty a prach.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz