Ostatné produkty Mapei

3 položiek celkom

Cena

16107
116107

Značky

Zobrazených položiek: 3
Epoxidové lepidlo na lepení konstrukčních prvků - Adesilex PG4
Novinka
€106,21 / ks

Adesilex PG4 je dvojzložkové tixotropné lepidlo na báze epoxidovej živice s modifikovanou reológiou na lepenie konštrukčných prvkov, tesniacich pásov z PVC a hypalonu.

Kód: 10649
Lepidlo pro napojení spár a utěsnění trhlin v potěrech - Eporip
Novinka
od €43,87 / ks

276 / 5000   Eporip je dvojzložkové lepidlo na báze epoxidovej živice bez obsahu rozpúšťadiel. Využíva sa na napojenie škár a monolitické utesnenie trhlín v poteroch,...

Kód: 10652/2 K
Rychle tvrdnoucí pryskyřice na opravy trhlin a drobných defektů - Eporip Turbo
Novinka
€16,97 / ks

Eporip Turbo je dvousložková rychle tvrdnoucí polyesterová pryskyřice. Využívá se pro utěsnění trhlin v podlahových potěrech a provádění oprav drobných defektů. Je vhodné pro...

Kód: 10655

Ostatné produkty Mapei

 

Epoxidové lepidlo na lepení konstrukčních prvků Adesilex PG4- dvousložkové tixotropní lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice s modifikovanou reologií k lepení konstrukčních prvků, těsnicích pásů z PVC a hypalonu.

Lepidlo pro napojení spár a utěsnění trhlin v potěrech Eporip - dvousložkové lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice bez obsahu rozpouštědel.

Rychle tvrdnoucí pryskyřice na opravy trhlin a drobných defektů Eporip Turbo - využívá se pro utěsnění trhlin v podlahových potěrech a provádění oprav drobných defektů. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz