Pítko Teakwood

Kód: 3887/VAR2
Tip
Značka: Kameny.cz
€280,80 / ks €234 bez DPH
Skladom

Záhradné kamenné pítko Teakwood je vyrobené z prírodného kameňa a materiálom je pieskovec.

Rozmery pítka: priemer 50, výška 25 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrasné kamenné pítko je vhodné na záhradu, pred dom, na balkón alebo na parapet. Krásna štruktúra a jedinečná farebnosť kamenného pítka Vám bude robiť radosť po celý rok. 

Pítko sa hodí do záhrady, záhona, na skalku aj k vstupným dverám. Krásne ozdobia komerčné priestory svojim prírodným vzhľadom. Je dostatočne hlboké, takže ho môžete využiť aj ako kvetináč! Zasaďte si okrasné kvety alebo menšie kríky do jedinečného kamenného kvetináča, ktorý Vám na záhrade bude robiť radosť po celý rok. Rastliny v ňom môžete obmieňať podľa ročného obdobia.

V podobnej farebnosti ponúkame aj ďalšie dekorácie do záhrady. Pozrite sa na kamenné pítko Rainbow pre vtáčiky. Odpočinkovú zónu vytvoríte v rovnakom odtieni vďaka kamennej lavičke Rainbow a to buď v menšej alebo väčšej veľkosti. Pozerať sa pritom môžete na fontánu Rainbow. Kamenná fontána predstavuje prírodný vodný element a vytvára na záhrade príjemnú a harmonickú atmosféru. Vyberať môžete aj z ďalšieho sortimentu sošiek a výrobkov z kameňa. Záhradu rozčleníte pomocou kamenných múrikov a vďaka nášľapom vytvoríte chodníčky a cestičky. Celý priestor tak získa novú tvár a vďaka pár doplnkom bude mať inovatívny šmrnc, ktorý Vám bude závidieť aj záhradný architekt!

Kvetináč môžete vysypať malými okruhliaky z našej širokej ponuky. V rovnakej farebnosti ponúkame okrasné kamene Rainbow okruhliaky. K dispozícii je aj malý dekoračný balíček.

Pítko Teakwood tiež krásne vynikne ako menší kvetináč vedľa nízkeho alebo vysokého kvetináča Teakwood. Dolaďte záhradu do jedinečného štýlu, stačí kombinovať výrobky podľa designu.

Nechať inšpirovať sa môžete v našej predajni - Showroom Seviano v Beskydoch, kde Vás veľmi radi privítame, prípadne akékoľvek otázky zodpovieme aj telefonicky.

Dopravu zaisťujeme pomocou dohodnutých prepravcov po celej Slovenskej republike. Viac informácií o preprave nájdete tu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pítka a kvetináče z kameňa
Série: Teakwood
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Približné rozmery: 50 x 50 x 25 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz