Kamenný obklad rula - II. akosť DOPRAVA ZDARMA

Kód: 271-7S1
Novinka Tip
Značka: Kameny.cz
€24,70 / balenie 0,34 m2 €20,58 bez DPH €72,65 / 1 m2
Skladom

Kamenný obklad z ruly ponúkame v II. akosti materiálu.

Obkladové moduly obsahuje menšie kusy kameňa. Jednotlivé kusy kameňa sú spojené väčším množstvom malty. Kamenný obklad je vyrobený z ruly. Možno ho použiť v interiéri aj exteriéri. Kameň je pripravený do jednotlivých modulov s rozmermi 56 x 15,2 cm. To zaručuje uľahčenie pokládky natoľko, že ju zvládne aj šikovný domáci majster. Vďaka širokej palete odtieňov sivej až oranžovej pôsobí celý obklad veľmi vycibreným štýlom a pôsobivý dojem dotvára rôzne veľkosti každého jedného kusu ruly. Tento obklad Vám dodáme v kartónových škatuliach, ktoré obsahujú po štyroch kusoch modulov.

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorka tohto kameňa. Ak následne na základe zaslaného vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime. 

První jakost naleznete zde.

Minimálne objednateľné množstvo je 10 m2.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenný obklad z ruly ponúkame v II. akosti materiálu.

Obkladový kámen rulový s výraznou plasticitou a štruktúrou, môže byť ozdobou Vašej fasády, plota, sokla domu či garáže. Kamenné obklady sú veľmi obľúbené v interiérových priestoroch. Tu sa najčastejšie používajú na obkladanie múrov spoločenských miestností, spální, schodísk a krbov. Kameň je pripravený do jednotlivých modulov s rozmermi 56 x 15,2 cm. To zaručuje uľahčenie a urýchlenie pokládky, ktoré zvládnete pri Vašej snahe a trpezlivosti sami.

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli dovoliť umiestniť do interiéru či exteriéru obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v záhrade elegantného mestského domu a pekne podčiarknu aj čaro vidiecke záhradky.

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte jej na m²
  2. Pripočítajte približne 10 - 15% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?".
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete.
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Obklady podľa použitia
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Modul
Farebnosť: Hnedá
Hrúbka: 2 - 4 cm
Rozmery: 56 x 15,2 cm
Séria: Roka
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Rozmer modulov: 56 x 15,2 cm
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Počet modulov v balení: 4 ks
Obsah balenia: 0,34 m²
Typ balenia: Kartónová krabica
Váha 1 m²: 72 kg

Skala Roka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz