Spojivá TopStone

7 položiek celkom

Cena

20109
120109

Značky

Zobrazených položiek: 7
pustone pojivo na kamenné koberce
Novinka
€32,41 / balení

PurStone One - Jednozložkové polyuretánové spojivo s výbornou UV stabilitou. Používa sa v exteriéri. POZOR! Vlhkosť kameniva významne urýchľuje proces vytvrdnutia, preto je...

Kód: 87400
Pojící hmota na kamenný koberec do exteriéru - EpoStone
Novinka
€20,21 / balení

Spojovacia hmota určená do exteriéru i interiéru na vytváranie Top Stone povrchov, vznikajúcich prepojením špeciálnych kamienkových a iných plnív.  Obsah balenia 1,25 kg.  

Kód: 7787
Pojící hmota na kamenný koberec do exteriéru - EpoStone
Novinka
€21,66 / balení

Spojovacia hmota na vytváranie TopStone povrchu určená do interiéru. Obsah balenia 1,25 kg.  

Kód: 7786
Pojivo pro stěnový systém - PolyaStone Wall
Novinka
€108,48 / balení

Spojovacia hmota pre UV stabilnú aplikáciu stenového systému na polyaspartátovej báze. Balenie 2,6 kg je určené pre kamienky o  frakci 2 - 4 mm a 4 - 7 mm.  

Kód: 7830/2-6
Pojivo pro stěnový systém - Top Wall
Novinka
€54,32 / balení

Aplikácia stenového systému TopWall na epoxidovej báze.  Vydatnosť balenia je závislá od typu použitej frakcie plniva, v hrúbke 2-5 a 4-8mm v hrúbke povrchu 0,7 - 1 cm je...

Kód: 9148
UV stabilní pojivo na kamenný koberec - PolyaStone
Novinka
€37,20 / balení

PolyaStone je unikátna UV stabilna spojovacia hmota. Spojovacia hmota na vytváranie TopStone povrchu vznikajících prepojením špeciálnych kamienkov a iných plnív, ponúkaných...

Kód: 7785
purstone polyuretanové pojivo na topstone
Novinka
€26,57 / balení

PurStone - Dvojzložkové polyuretánové spojivo s výbornou UV stabilitou. Spojivo je vhodné do interiéru aj do exteriéru. Spojovacia hmota na vytváranie TopStone povrchu...

Kód: 11473

Spojivá TopStone

TopStone Spojovacia hmota na kamenný koberec do interiéru EpoStone Clear Plus -  na vytváranie TopStone povrchov, vznikajúca prepojením špeciálnych kamienkov a iných plnív. Uzavretá štruktúra. Určené do interiéru a na mramorové kamienky, možné zalievanie kamienkov a iných predmetov.

TopStone UV stabilná spájacia hmota na kamenný koberec PolyaStone - unikátne UV stabilní spojivo predstavuje hlavnú zložku TopStone systému.

TopStone Spojivo pre stenový systém Top Wall - možnosť využívať na všetky typy podkladov, na zvislé aj vodorovné plochy v interiéri aj v exteriéri (kuchyňské linky, sprchové kúty, schody, steny za televízorom, šatníkové steny, opravy stĺpov, dekorácie, krbové steny - do 100°C.)

TopStone Spojovacia hmota pre stenový systém PolyaStone Wall  - spojivo pre UV stabilnú aplikáciu stenového systému na polyaspartátovej bázi.

TopStone jednozložkové UV stabilné polyuretánové spojivo na kamenné koberce PurStone One Jednozložkové polyuretánové spojivo s výbornou UV stabilitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz