Mozaika z prírodného kameňa - 3D Black

Kód: 397S1
Značka: Kameny.cz
€80,69 / balenie 0,9 m2 €67,24 bez DPH €89,66 / 1 cm2
Na objednávku

3D Black mozaika je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z mramoru v obľúbenom antracitovom odtieni. Kamenný obklad je veľmi obľúbený v interiéri, napr. v obývacích izbách alebo kúpeľniach. Jednotlivé kocky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30 cm s hrúbkou 1 cm. Obklad ponúkame v balení s obsahom 0,9 m2, hmotnosť balenia je 27 kg.

Obklad sa skvelo hodí do Vášho nového bývania. Využitím toho najkvalitnejšieho materiálu dosiahnete v interiéri dokonalý a autentický vzhľad, ktorý dotvorí príjemnú atmosféru Vášho domova. Výberom kamennej mozaiky napríklad ku krbu, alebo do kuchyne a kúpeľne docielite dokonalú eleganciu. Kocky majú rôzne výšky, preto má mozaika 3D Black výraznú plasticitu a krásny vzhľad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Elegantná a osobitá kamenná mozaika 3D Black, ktorá sa najčastejšie používa v náročných priestoroch kuchyní a kúpeľní. Celistvý dojem vzniká rôznorodosťou každého kusu mozaiky, každá kocka má odlišnú farbu aj veľkosť. Jednotlivé kúsky majú rozmer 2 x 2 cm a sú k sebe zlepené do formátu 30 x 30 cm, výška je rôzna. Skvelým dojmom pôsobí tiež v blízkosti krbu, či v kombinácii s drevom. Príbuznosť dreva a kameňa plynie z toho, že ide o rýdzo prírodné produkty. A to sa nápadne prejavuje aj v spôsobe ich architektonické aplikácie. Práve v kombinácii dreva pôsobí tento kameň naozaj veľmi elegantným celistvým dojmom.
 

Koľko prírodného kameňa objednať?

  1. Vymerajte si plochu, ktorú chcete obložiť a prepočítajte ju na m²
  2. Pripočítajte približne 10% obkladového kameňa na prierezy
  3. Výsledok vložte do kolónky "Koľko m² potrebujete?"
  4. Kalkulačka Vám následne sama vypočíta, koľko balení obkladového kameňa dostanete
  5. K obkladu Vám môžeme ponúknuť tiež kvalitné flexibilné lepidlo a impregnáciu.

Mozaika z kamene 3D Black

Pokládka tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Použitie: interiér
Rozmery: 30 x 30 cm
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Mozaika
Typ kameňa: Mramor
Obsah balenia: 0,72m2
Hmotnosť: 50kg/m2
Rozmer kameňa: 30x30cm
Hrúbka kameňa: 1 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz