Predajňa v Beskydoch

pásek

mapa sk

Adresa predajne: Bynina 195, 757 01 Valašské Meziříčí

GPS: 49.4981803N, 17.9624253E

 

Google-banner-V4-

 

Stonepark.sk predstavuje svoj areál ...
V súčasnej dobe pôsobí firma Stonepark.sk v rámci rozľahlého areálu, avšak nie vždy tomu tak bolo. Spoločnosť začínala v roku 1998 ako iniciatíva pani Mileny Hrtusová, ktorá zahájila predaj na malom ihrisku iba s veľmi malým množstvom kamienkov. Avšak za pomoci jej manžela a troch synov dokázali "pľac" pretvoriť na "pľac" a vytvoriť krásny areál o rozlohe 20.000 m2, ktorého súčasťou je tiež veľká záhrada s japonskými prvkami. Vo firme Stonepark.sk tak môžete pozorovať aj zakomponovanie bonsajov a iných tvarovaných drevín v rámci veľkého priestoru. Vo svojom areáli sa firma snaží ukázať ľuďom, ako krásne je použitie kameňa ako v záhradách, tak i na stenách a podlahách domov a bytov. Vďaka veľkej výstavnej ploche je pre zákazníkov oveľa ľahšie predstaviť si, ako budú výrobky vyzerať v ich vlastných záhradách a obytných priestoroch.

Zákazníci sa do predajně veľmi radi vracajú a často ich baví pozorovať zmeny a postupné rozrastanie sa krásne upravených častí obchodu. Toto rozrastanie navyše bude aj naďalej pokračovať, pretože sa firme podarilo odkúpiť ďalšie pozemky a plánujú tak výstavbu až dvojnásobne veľkého areálu. Pri návšteve firmy Stonepark.sk sa presvedčíte, že tento obchod nie je založený len na príťažlivých obrázkoch daného tovaru, ale na reálnom materiálu, ktorý si môžete doslova ohmatať. Ak navštívite tento areál, nepochybne vo vás preskočí tvorivej iskra.

Interiérová predajňa
V interiérové ​​predajni máme vystavené niekoľko desiatok vzoriek obkladov a dlažieb z prírodného kameňa. Každá vzorka je vystavená na ploche minimálne 1m². V modernej budove sa tiež nachádzajú kancelárske priestory a priestory pre riešenie vašich projektov.

obkladový kamen Kameny.cz

 

Exteriérová predajňa
Na spevnenej ploche veľkej približne 5.000 m² sa môžete pohybovať medzi vystavenými kameňmi a vyberať si tovar, ktorý sa vám páči. Iste budete prekvapení našou širokou ponukou.

prodejna_20kameny.cz

 

Výstavné plochy
Tisíc metrov štvorcových plných inšpirácie. Vo výstavných priestoroch našej predajne si môžete prezrieť exteriérové obklady a dlažby z prírodného kameňa na dennom svetle. Je tu tiež priestor vyhradený pre fontány, ktoré sú sprevádzkované, aby ste ich mohli vidieť priamo za chodu. Ďalšou zaujímavosťou v týchto priestoroch sú thajské a vietnamskej solitérne kamene a veľké množstvo výrobkov z prírodného kameňa.

prodej kamene

Obkladový kameň, dlažbení kameň a zídkoviny máme vystavenéna veľkých plochách - tablách

prodejna_20p_C5_99_C3_ADrodn_C3_ADho_20kamene

 

Japonská záhrada

Vytvorili sme v našom areáli veľkú japonskú záhradu s rozlohou na ďalších 1.000 m². V tejto záhrade nájdete typické prvky japonských záhrad, ako sú veľké solitérne kamene, tvarované stromy a japonské lampy. Nechýba tu ani kamenné sochy zvierat a Budhov či nádoby cukubai.

Vstup do japonskej záhrady
Pre vstup do novej japonskej záhrady sme postavili altánok, ktorý poskytuje príjemné zázemie.

obkladový kámen Kameny.cz

japonska_20zahrada_20prodejna

inspirace japonska zahrada

 

Skladovacie priestory a manipulačné plochy
Veľkú časť nášho areálu máme vyhradenú pre vonkajšie skladovacie priestory a manipulačné plochy. Mesačne v našom areáli skladáme a nakladáme niekoľko stoviek automobilov, a preto musia mať tieto priestory dostatočnú kapacitu. Ostatné plochy sú vyhradené pre zákaznícke parkovisko.

skladové prostory kameny.cz

 

Skladové haly
V roku 2015 sme postavili novú skladovacie halu pre obklady a dlažby z prírodného kameňa. V súčasnej dobe disponujeme zastrešeným skladovacím priestorom s výmerou 1.000 m² a plánujeme výstavbu ďalších skladov.

Pozrite si fotografie našej predajne:

kolaž

 

Naše počiatky
Naša firma Kameny.cz vznikla v roku 2000 ako rýdzo česká firma zaoberajúca sa maloobchodným predajom prírodného kameňa pre dom a záhradu. V predošlom roku sa však začla zaujímať o širší sortiment s ponukou aj iných materiálov ako kameň, aby jsme mohli najlepšie porovnať prírodný kameň a imitácie. Možnost nakupovať nielen kamene máte teraz aj zo Slovenska.

Na samotnom počiatku bol malý skromný predajný areál, ktorý vo Valašskom Meziříčí založila Milena Hrtusová. Do procesu podnikania sa však čoskoro zapojila celá jej rodina. Synovia Michal a Jan sa k firme pripojili už pri štúdiu a začali pomáhať predovšetkým s predajom a administratívnou činnosťou. Po štúdiách oba do spoločnosti naplno nastúpili. Michal sa začal ešte viac orientovať na starostlivosť o predajňu a komunikáciu so zákazníkmi a špecializovať sa na nové produkty, zatiaľ čo Jan sa zameral na stratégiu a rozvoj firmy a jej webovú prezentáciu.

Manžel Mileny Hrtusová, Josef, s ich synom Tomášom sa začali venovať realizačným činnostiam. Teraz vedú dve skupiny kamenárov zameriavajúcich sa predovšetkým na pokládku obkladov a dlažieb pre súkromných zákazníkov nakupujúcich v našej firme Kameny.cz.

Naše rozrastaní
Dobrá povesť našej firmy sa šírila po okolí a počet zákazníkov rástol, a tak sme mohli začať rozširovať nielen tím svojich zamestnancov, ale aj sortiment. Týmto neustálym rozširovaním vznikla potreba vybudovať nový areál aj s modernou administratívnou a predajnou budovou, v ktorej sme vystavili veľké množstvo obkladov a dlažieb z prírodného kameňa. Zákazníci tak u nás môžu tieto materiály vidieť nielen na paletách, ale aj v reálnych priestoroch.

Postupom času sa nám podarilo prikúpiť aj okolité pozemky, čím sa existujúce rozloha zväčšila na 20.000 m². Na nových pozemkoch sme v roku 2013 vybudovali skladovaciu halu, vďaka ktorej máme všetok tovar v jednom areáli.

V roku 2014 sme exteriérový showroom rozšírili o okrasnú kamennú záhradu s japonskými prvkami. Tu sú vystavené solitérne kamene a výrobky do japonských záhrad. Pri vstupe do záhrady bola vysadená veľká japonská bonsaj, postavený altánok a vybudované odpočinkové plochy v zeleni. V záhrade môžete vidieť tiež tvarované tisy a krásne kvitnúce azalky.

Časť vonkajšieho showroomu sme venovali výstave kamenných fontán, kamenných lavičiek, sôch z kameňa a ďalších produktov. Veľké priestory sú tiež poskytnuté ukážke exteriérových obkladov a dlažieb.

 

Naši zákazníci
Naši firmu Stonepark.sk tradične navštevujú predovšetkým ľudia, ktorí sa radi obklopujú peknými vecami a premýšľajú nad svojím domom a záhradou tak z praktického, tak z estetického hľadiska.

Firma Stonepark.sk nie je však predajcom len pre koncových spotrebiteľov. Kompletným vybavením pre dom, byt a záhradu zásobuje aj veľkoobchodných zákazníkov, ktorým vďaka svojim nadštandardným odberom môže ponúknuť cenové aj iné výhody. Medzi dlhoročné zákazníky spoločnosti tak patrí nielen tisícovka maloobchodných klientov, ale tiež rad architektov, realizátorov záhrad i stavebných firiem.

Tým, že zákazníci v Českej republike aj na slovensku čoraz viac vyžadujú produkty, ktoré sú kvalitné, trvanlivé aj esteticky hodnotné, pozdvihujú v našich krajinách kultúru bývania a zahradničení.

Naša vízia
Snažíme sa prezentovať nielen ukážky z našich realizácií, ale predovšetkým reálny materiál. Z tohto dôvodu neustále zväčšujeme výstavnú plochu nášho areálu. Aj napriek stálemu rozširovaní firmy ale našou prioritou stále zostáva mať k našim zákazníkom čo najosobnejší prístup a vyhovieť všetkým ich individuálnym potrebám. Budeme radi, keď prijmete pozvanie do našej predajne vo Valašskom Meziříčí. Náš tím Vás s potešením privíta.

 

Milujeme prírodný kameň

Prečo? pretože:

  • je to materiál po stáročia utváraný prírodou, žiadna umelina z továrne
  • každý kameň je úplne originálny - podobne ako odtlačky prstov ani dva kamene nie sú úplne identické
  • produkty, ktoré sú z týchto prírodných kameňov vyrobené, sú kvalitné, neopakovateľné a vydrží navždy
  • rovnako tak i jednotlivé časti kamenných lomov sú rozdielne, preto je každý kus kamenného obkladu či dlažby úplne jedinečný (na rozdiel od imitáciou kameňov sa žiadny prvok neopakuje)
  • A naviac ...! Vedeli ste, že kamenné obklady, dlažby aj výrobky z prírodného kameňa môžete získať za porovnateľnú (a často dokonca nižšiu!) cenu ako rovnaké produkty vyrobené z nešťastných napodobenín kameňa? Stačí sa pozrieť do našej ponuky :)

Prečo nakupovať u nás?

 proč přírodní kámen od Kameny.cz kopie

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz