Spôsoby platby

Nižšie uvedené spôsoby platby zahŕňajú všetky možnosti, ako zaplatiť vrátane tých nadštandardných - všetko prebieha veľmi rýchlo a úplne bezpečne.

Platba v hotovosti / kartou pri osobnom odovzdaní: tovar si môžete vyzdvihnúť osobne v našej kamennej predajni Vo Valašskom Meziříčí, kedykoľvek počas našej pracovnej doby. Ak nás budete informovať o Vašej návšteve vopred, budeme sa snažiť, aby bola Vaša zákazka pripravená k rýchlej nakládke. Platiť môžete v € podľa aktuálneho kurzu Českej národnej banky. 

Bankový prevod: ZADARMO

  • Platbu môžete uskutočniť vopred - bankovým prevodom na náš účet. Informácie potrebné pre platbu (suma, číslo nášho účtu, variabilný symbol) Vám budú zaslané po vykonaní objednávky našim administratívnym oddelením - počkajte na neho prosím! Po vykonaní platby nám sú peniaze na účet pripísané v priebehu 1-2 pracovných dní. Následne Vás budeme telefonicky informovať o termíne expedície, pretože po obdržaní platby môžeme tovar odoslať (ak je skladom). Pri prevzatí zásielky od doručovateľa potom už nič neplatíte.

 

GoPay platobná brána: ZADARMO

GoPay je najväčším poskytovateľom online platieb českého pôvodu a patrí medzi najväčších poskytovateľov online platieb v Česku a v strednej Európe. Ponúka všetky platobné metódy v rámci jednotného užívateľského prostredia s optimalizovanými krokmi pre jednoduché a rýchle vykonanie platby.
Činnosť GoPay je dozorovaná Národnou bankou a GoPay je držiteľom licencie Českej národnej banky pre vydávanie elektronických peňazí. Pri nakladaní s platobnými údajmi spĺňa GoPay najvyšší bezpečnostný štandard kartových asociácií PCI DSS. GoPay je partnerom Vašej platby so zárukou dôveryhodného a bezpečného platobného prostredia. Viac informácií nájdete na http://www.gopay.cz/

 

Platebné karty

Platba platobnou kartou sa v niekoľkých rokoch stala najvyužívanejšie platobnou metódou pre úhradu tovaru a služieb v internetovej komercii, vďaka jednoduchému užívaniu a vysoké rozšírenosti. Masívne popularite napomáha tiež dnes už štandardnou vysoká bezpečnosť s minimálnou možnosťou zneužitia.

Vysoká bezpečnosť GoPay platobnej brány je doplnená bezpečnostnými štandardmi typu 3D-Secure stanovenej kartovými asociáciami VISA a MasterCard, ktoré výrazne znižujú možnosť zneužitia platobných kariet pri platbe na internete.

Podporované druhy platobných kariet:

 

Visa

 

Visa Electron

 

MasterCard

 

MasterCard Electronic

 

Maestro

 

 

PODPORUJEME SYSTÉM 3D-SECURE - GARANCIE BEZPEČNEJ PLATBY PLATOBNÝMI KARTAMI NA INTERNETU!

Aké sú výhody platby kartou?

  • Rýchlosť platby - na rozdiel od platby bankovým prevodom nemusíme čakať na pripísanie platby na náš účet, ale tovar ihneď pripraviť na expedíciu.
  • V okamihu preberaní tovaru u seba nemusíte mať žiadnu hotovosť. 

Je platba kartou bezpečná?

  • Pri akceptácii platobných kariet využívame 3D-Secure riešenie - najmodernejšie celosvetová aplikácia kartových Asociácií MasterCard a Visa umožňujúce bezpečné platby kartou na internete.
  • Údaje zo svojej platobnej karty zadávate priamo banke.
  • Nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte.
  • Prenos dát sa uskutočňuje prostredníctvom zabezpečeného protokolu HTTPS, ktorý tieto informácie šifruje.

 

SME TU PRE VÁS :)

V prípade ďalších otázok sa na nás neváhajte obrátiť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz