Bazénový lem Light Grey

Kód: 9860
Značka: Seviano
€36,18 €30,15 bez DPH
Na objednávku

Bazénový lem Light Grey je vyrobený z jedinečnej keramickej dlažby s talianskymi koreňmi. Dlažba pochádza z Talianska a má krásnu šedú farbu. Povrch lemu je protišmykový a mrazuvzdorný. Hrana lemu je zaoblená.

Bazénový lem sa skvele dopĺňa s keramickou dlažbou v rovnakom odtieni Etna Light Grey - vonkajšia keramická dlažba 2 cm.

Bazénová doska má hrúbku 2 cm a rozmery 80 x 40 cm. 

Bazénový lem sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečisteniu bazéna z jeho okolia. Lem môže nadväzovať na okolitú keramickú dlažbu. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný. Keramická doska zakryje hornú hranu bazéna a vytvorí efektné orámovanie celého obvodu. Rozdiel medzi bazénom s lemom a bez lemu je ohromujúci. Bazénový lem zvýrazní čistotu a farbu vody a bazén vyzerá ako zarámované čisté zrkadlo.

Bazénový lem ponúkame iba v uvedenom rozmere.

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramický lem k bazénu je vyrobený z výnimočnej talianskej dlažby. Dlažba je mrazuvzdorná a protišmyková. Lem ponúkame vo veľkosti 80x40 cm s hrúbkou 2 cm. Dlažba má šedú farbu s ľahkým nádychom do hneda. Lemy na obloženie bazéna majú navyše prakticky zaoblenú hranu. Bazénový lem z keramickej dlažby sa používa na vytvorenie okraja bazéna, ktorý zabraňuje vylievaniu vody pri kúpaní a znečisteniu bazéna z jeho okolia.

Keramická dlažba okolo bazéna v krásnej sivej prírodnej farbe bude pôsobiť prirodzene a zároveň veľmi luxusne. Bazénový lem po celom okraji bazéna v rovnakom odtieni ako dlažba, bude čerešničkou na torte.

Bazénový lem ponúkame iba v uvedenom rozmere.

K bazénovému lemu sa najlepšie kombinuje dlažba v rovnakom odtieni Etna Light Grey s rozmermi 40x80 a 60x60 cm.

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Materiál: Keramika
Tvar: Obdĺžnik
Rozmery: 80 x 40 cm
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Šedá, Hnedá, Hnedosivá
Hrúbka: 2 cm
Séria: Light Grey
Vzhľad: Tvár kameňa
Typ materiálu: Keramika
Obsah balenia: 1
Hmotnosť 80x40 cm: 15 kg
Použitie: schody, parapety, čiapky plotov
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz