Buddha do záhrady - vápenec - 50 cm

Kód: 2136
Značka: Seviano
€545,08 €454,23 bez DPH
Skladom

Buddha je vyrobený z prírodného kameňa, konkrétne z vápenca. Sochu Buddhu ponúkame vo veľkosti 50 cm. Buddha má zopäté ruky ruky pred srdcovou čakrou. Táto soška podporuje sústredenie, prináša harmóniu a vyrovnanosť, symbolizuje pokoj a mier. Socha Buddhu je neodmysliteľnou súčasťou každej japonskej záhrady. Symbolizuje múdrosť, pozitívnu energiu, vyrovnanosť, osvietenie, šťastie a blahobyt. Je teda dokonalou dominantou, ktorá záhrade dodá pôvabnú atmosféru ďalekej Ázie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenná socha sediaceho Buddhu vyrobená z prírodného vápenca. Socha bude krásnou dominantou záhrady. Buddha je tu zobrazovaný sediaci s rukami v kolenách, tým sa znázorňuje úplná rovnováha a meditácia. Vo Vašej záhrade nastolí pokojnú atmosféru na relaxáciu a dodá jej jedinečný vzhľad.

Fotografie všetkých sôch Buddhov sú vytvorené priamo v našej predajni, sú teda úplne autentické. V našej predajni si sochy môžete osobne prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ďalšie okrasné záhradné prvky, ktoré ponúkame, môžete nájsť aj online v kategórii sochy a výrobky z kameňa.

Dodatočné parametre

Kategória: Výrobky z kameňa
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: vápenec
Približná veľkosť sochy: 50 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz