Čedičová zahradná lavička - menší

Kód: 585
Značka: Seviano
€426,01 / ks €355,01 bez DPH
do 14 dní

Originálna záhradná lavička je vyrobená z prírodného kameňa, konkrétne z čadiča. Približná dĺžka je 140 cm a približná váha je 450 kg. Vrchná strana lavičky je leštená, čo pôsobí luxusným dojem. Lavička sa hodí do záhrad, parkov či verejných priestorov. Každý kus je originál. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádherná originálna lavička z prírodného čadiča je vhodná do parkov a záhrad. Čadičová lavička je veľmi odolná a vďaka leštenému povrchu pôsobí luxusným dojmom. 

Kamenná lavička pôsobí vznešeným mohutným dojmom. Vďaka prírodnej štruktúre kamenného povrchu lavička veľmi ladne zapadne do záhrady alebo okolia Vášho domu. Nevšedným spestrením je pri komerčných objektoch naopak prirodzene sa snúbi s prostredím v parkoch a parčíkoch.

Lavičky si na záhradu dávame z praktických dôvodov, sú vhodné na odpočinok a na relaxáciu. Rovnako je výhodné použitie kamenných múrikov na rozčlenenie terénu. Okolo domu môžeme položiť nášľapy a obsypať ich drví alebo kamienky. Malé kamienky sa hodia aj do záhonov a na skalky. Ako položiť nášľapy sa dočítate tu. Jedinečného vzhľadu kompletnej záhrady potom docielite vďaka pár doplnkom, k tomu skvele poslúžia výrobky z kameňa, ako sú fontány, pítka a kvetináče, japonské lampy alebo solitéry.

Nechajte sa očariť krásami prírodných materiálov a využite ich jedinečný vzhľad na ozdobenie Vašej záhrady. Inšpiráciu nájdete u nás v predajni Showroom Seviano v Beskydoch. Pri kúpe čadičovej lavičky alebo iného tovaru zaisťujeme prepravu po celej Slovenskej republike.

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Čedič
Přibližná délka lavičky: 140 cm
Přibližná váha: 450 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz