Doska Crem - zaoblená

Kód: 2346
Značka: Seviano
€23,52 / ks €19,60 bez DPH
Skladom

Do módy sa vracajú klasické, ale novo zúžitkované materiály. Vkusný exteriér vytvoríme napríklad umiestnením kamennej desky CREM. Veľký potenciál je  v neodolateľnom, luxusnom travertíne, z ktorého je dlažba vyrobená a ktorý pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Kamenné dosky sú veľké 61 x 33 cm a ich hrúbka je 3 cm. Tento elegantný materiál je veľmi  vhodný do priestorov okolo bazénu, schodísk, ale taktiež býva využívaný ako parapety.

Bazénový lem z prírodného kameňa sa používá na vytvorenie okraja bazénu, ktorý zabraňuje vylievaniu vody počas kúpania a znečisteniu bazéna z jeho okolia. Lem môže nadväzovať na okolitú dlažbu z kameňa. Bazénový lem je stálofarebný a mrazuvzdorný.

Dosku ponúkame len v uvedených rozmeroch.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertínové dosky sú vyrobené z prírodného kameňa. Vyznačujú sa veľkou pevnosťou a oderuvzdornosťou. Jednotlivé kusy sú obdĺžnikové a ich veľkosť je 61 x 33 cm a hrúbka je 3 cm. Využívajú sa prevážne okolo bazénov, na chodníčky, k jazierkam, na vytváranie terás a vstupov. Práca s týmito kameňmi je jednoduchá a ich pokladanie je teda veľmi rýchle. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciach, dnes je neodmysliteľne spätý  s designom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál.

 

Dosku ponúkame len v uvedených rozmeroch.

 

K tejto doske odporúčame:
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Hydroizolácia  Mapegum WPS  Mapelastic
Lepidlo  Keraflex Maxi   Keraflex Maxi 
Impregnácia  Fleckstop W  Fleckstop WW Protect
Škárovacia hmota  Ultracolor 132  Ultracolor 132
Silikón   Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Materiál: Prírodný kameň
Série: Crem
Rozmery: 61 x 33 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Obsah balenia: 1
Hrúbka kameňa: 3 cm
Hmotnosť 1 m²: cca 72 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz