Impregnácia - BProtect SAMOSTATNE NEPREDAJNÉ - doplnok k vybraným obkladom a dlažbám

Kód: 6835
Značka: Nanobala
€17,50 / ks €14,58 bez DPH
Skladom
Vyberte si množství
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Impregnácia je samostatne nepredajná, produkt je určený ako súvisiaci k obkladom a dlažbám s dopravou zadarmo.

V prípade, že si chcete impregnáciu BProtect zakúpiť, nájdete ju tu.

Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia betónu a keramiky na vodnej báze s obsahom nano častíc. Je určená na dlhodobé, vodovzdorné ošetrenie nasiakavývch povrchov - rôznych druhov betónu, umelého kameňa a neglazovanej keramiky najmä na lícové aj režné tehly, klinkery, neglazované strešné tašky, záhradnú keramiku. Ďalej na minerálne fasády, steny, betónové ploty, dlažby teracové aj zámkové, schody, obrubníky, múriky, zábradlia, stĺpy, obklady, oporné múry, podmurovky, sokle, krby, komíny, chodníky, príjazdové cesty, priestory okolo bazénov alebo terasy.

- nano náter betónu na vodnom základe
- hydrofobizácia a olejofobizácia až 12 rokov podľa kvality a prevádzkového zaťaženia betónu
- nemení vzhľad povrchu

Detailné informácie

Podrobný popis

Impregnácia je samostatne nepredajná, produkt je určený ako súvisiaci k obkladom a dlažbám s dopravou zadarmo.

V prípade, že si chcete impregnáciu BProtect zakůpiť, nájdete ju tu.

BProtect má dlhodobo trvajúce účinky, spevňuje podklad proti odroleniu vplyvom UV žiarenia, zamedzuje usadzovaniu špiny, rastu machov a plesní a primŕzaniu námrazy.

Nanesením ultratenkej vrstvy ochranného náteru na povrch je možné dosiahnuť dokonalú hydrofóbnu a olejofóbnu ochranu. Na povrchu betónu, keramiky nevzniká nepriedušná krusta ako pri použití silikátových prípravkov. Nano impregnácia nemení priedušnosť daného materiálu. Hydrofóbna a olejofóbna impregnácia BProtect ochráni povrch pred ďalšími škodlivými vplyvmi okolitého prostredia – posypové soli, kyslé dažde, splodiny alebo poškodenie grafitti. Ochrana pred dažďovou vodou - nepremokavosť, zamedzenie vzniku výkvetov, zabránenie vzniku mikrotrhlín. To všetko s dlhodobými účinkami.

Po aplikácii BProtect sa nemení vzhľad ani farba ošetreného materiálu. Nano náter nevytvára povlak. Po uschnutí je nelepivý, umožňuje vzdušnú priedušnosť podkladu. Neobsahuje žiadne vosky, silikóny, ani akrylátové zložky. Nedá sa použiť na zoxidované a zasolené povrchy. Nano vrstva je odolná teplotám do cca 120 °C. Nechráni pred rozpálenými tukmi.

Návod na použitie - hydrofóbny a olejofóbny náter BProtect:
Základné zloženie: Vodná zmes so špeciálnymi nanoprísadami.
Farba: Mliečna biela, jemne žltkastá.
Miešanie: Nie je potrebné, použijete priamo z originálneho balenia. Pred použitím je potreba pretrepať.
Spotreba: Cca 80 až 150 ml/m2 podľa nasiakavosti povrchu.
Príprava povrchu: Povrch musí byť suchý, zbavený prachu a nečistôt, bez plesní, machov a rias. Nesmie byť zoxidovaný ani zasolený.
Teplota pri aplikácii: +5°C až +30°C
Aplikácia: BProtect naniesť namáčaním, náterom alebo postrekom. Povrch sa musí impregnáciou celoplošne navlhčiť. Pri aplikácii sprejovaním je nutné zaistiť dostatočnú ventiláciu. Aerosól nesmie byť inhalovaný.
Formovanie nanovrstvy: Nastane po 24 hodinách v suchu pri aplikačnej teplote, pri dostatočnej ventilácii.
Čistenie povrchu: Oplachom vodou. Nie sú potrebné čistiace prostriedky ani tlaková voda. Nečistiť abrazívnymi prostriedkami! Obnovenie a znovu natretie: V prípade zníženého efektu impregnácie môže byť BProtect rovnakým spôsobom aplikovaný znova.

Funkčnosť hydrofobizácie betónu: až 12 rokov podľa expozície.

Dodatočné parametre

Kategória: CHÉMIA A TERČE
Balenie: 0,5 l
Balenie 0,5 l zodpovedá ploche: 5 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz