Kamenná dlažba - Tiga Natura

Kód: 195/60S1 195/90S1 195/40S1 Zvoľte variant
Značka: Seviano
€21,53 / balenie 0,36 m2 €32,29 / balenie 0,54 m2 €14,35 / balenie 0,24 m2 od €14,35 / balenie 0,24 m2 €17,94 bez DPH €26,91 bez DPH €11,96 bez DPH od €11,96 bez DPH €59,81 / 1 m2 €59,80 / 1 m2 €59,79 / 1 m2
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si formát
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pieskovec šedý je veľmi kvalitný pevný materiál vhodný na príjazdové cesty, chodníčky, terasy, plochy okolo bazénov a altánov. Kamenné podlahy Tiga Natura má formáty 60 x 40 cm, 60 × 60 cm alebo 60 × 90 cm. Hrany sú ručne zasekávané tak, aby nešiel vidieť rez. To je výpočet všetkých parametrov ponúkané Tigy Natura, ktorá je veľmi žiadaným materiálom. Pôsobí veľmi elegantne, je autentická a zároveň sa jedná o veľmi praktickú dlažbu. Pieskovec je mrazuvzdorný, vie si udržať stále rovnakú farbu a je odolný voči slnečnému žiareniu.

Minimálne objednateľné množstvo je 5 m2.

tiga

 

K tejto dlažbe odporúčame - Vypočíta Vám kalkulačka:

Malta na kladenie a škárovanie prírodného kameňa NVL 300

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 
Dlažba z prírodného pieskovca vyznačujúca sa veľkou odolnosťou. Dlažbu Tiga Natura ponúkame vo formáte 60 x 40 cm, 60x60cm a 90x60cm. Pri pokládke je možné použiť ako jednotlivé formáty, ako aj ich kombináciu. Dlažba je vhodná na komunikácie okolo domu, na terasy a k bazénom. Táto dlažba sa tiež často využíva na príjazdové cesty a parkovacie státie. Luxusne dizajnový efekt zaistí štiepaný protišmykový povrch, ktorý zaisťuje originalitu každého kusu. Ručne zasekávanie hrany po obvode jednotlivých dlaždíc podporujú tento efekt.
 
K tejto dlažbe ďalej odporúčame:
 
 
 Interiér  Exteriér 
Impregnácia  WProtect   Porosil RVV
Škárovacia hmota  NVL 300  NVL 300
 

Elegantná a nadčasová exteriérová dlažba je vyrobená z prírodného kameňa. Materiálom je pískovec a táto dlažba je absolútne autentická a originálna najmä vďaka rôznej veľkosti každého kusu ruly. Tým vytvára osobitý dojem, ale pôsobí veľmi elegantným štýlom. Kreatívne dlažobné kameň Tiga natura je dokonale osobitý a štýlový. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčné aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Kamenná dlažba venkovní šedá Tiga Natura

Tiga Natura nie je jediným produktom série Tiga, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorý Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

VZORKY si môžete objednať tu.

Najlepšie sa kombinuje s dlažobnými kockami Natura nebo obrubníky Natura.

Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Nechať inšpirovať sa môžete aj na našich webových stránkach v už realizovaných projektoch, kde sme so zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je naozaj dych berúce. Presvedčiť sa môžete sami vo fotogalérii realizácií našich kamenárov.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do ceníku dopravy můžete nahlédnout zde.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Série: Natura
Pokládka: Do betonu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy, Do betónu/maltovej zmesi - pojazdové plochy, Do štrku - pochozí plochy
Balenie 2: 60 x 60 cm, 40 x 60 cm, 60 x 90 cm
Interiér x Exteriér: Pieskovec
Mrazuvzdornosť: Pochôdzna
Počet balení (paleta / vrstva): Natura
Počet balení (paleta): 2 - 4 cm
Použitie: Exteriér - vonkajší
Rozmery: 60 x 60 cm, 60 x 90 cm, 40 x 60 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Pieskovec
Hrúbka kameňa: 2 - 4 cm
Mrazuvzdornosť: Áno
Protišmykový povrch: Áno
Stabilná voči slnečnému žiareniu: Áno
Obsah balenia: 1
Hmotnosť 60 x 60 cm: cca 25 kg / ks , cca 72 kg / m²
Hmotnosť 60 x 90 cm: cca 44 kg / ks , cca 72 kg / m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz