Kamenná kôra

Kód: 225/6 225/3 225/4 Zvoľte variant
Značka: Seviano
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Kamenná kôra
€289 / paleta 840 kg €240,83 bez DPH €6,88 / 1 ks €6,88 / 1 ks €6,88 / 1 ks
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kamenná kôra je prírodný kameň z granitu, je mrazuvzdorná, stabilná voči slnečnému žiareniu a pochôdzna. Chrání povrch pôdy pred nadmerným vyparováním vody a zaplevelením. Má krásny prirodzený vzhľad a štruktúru. Kamennú kôru môžete použiť na záhradu, záhonky, chodníky, okolo stromov, ale aj v ťažko prístupnom teréne a na svahu. Výhodou je, že oproti klasickému mulčovaciemu kôre nehnije, nesliehava, vietor ho nerozfúka, neztráca sa a nemusí sa neustále dosypávať a dokupovať. Paleta obsahuje 42 vriec po 20 kg a má zvýhodnenou dopravu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamennú kôra je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri. Vo fotogalérii tohto produktu si prezrite jednotlivé frakcie. Kamenná kôra má dlhú životnosť a krásny vzhľad, preto sa stala ideálnou náhradou za mulčovacie kôry. Odporúčame kombináciu s geotextíliou prípadne doplniť o neviditeľný obrubník.

Najmenšia frakcia - priemery kameňov = 0,8 - 1,6 cm, dĺžky kusov 0,5 - 3,5 (priemerná dĺžka cca 2 cm).

Stredná frakcia - priemery kameňov = 1,1 - 3,2 cm, dĺžky kusov 1,6 - 8 cm (priemerná dĺžka cca 4 cm).

Najväčšia frakcia - priemery kameňov 3,2 - 6,3 cm, dĺžky kusov 3,2 -15 cm (priemerná dĺžka cca 9 cm).

Uvedené rozmery berte prosím s rezervou.

okrasne kamienky

Koľko okruhliakov objednať?

  • Vymerajte si plochu, ktorú potrebujete pokryť valounky a prepočítajte jej na m².
  • V kolónke nižšie "Vyberte si veľkostnú frakciu" kliknite na požadovanú veľkosť.
  • Približná spotreba je 75 kg / m².

Balenie tohto materiálu rozvážame nákladným automobilom s hydraulickým čelom. Vodič vyvezie materiál paletovacím vozíkom na hydraulické čelo, ktoré aj s paletou spustí na zem. Podklad, na ktorý bude paletovací vozík schádzať z hydraulického čela, musí byť spevnený. Mohlo by  jednoducho dôjsť k zapadnutiu vozíka, na ktorom je naložený kameň. Prosíme pripravte si pre zloženie materiálu spevnený priestor, do ktorého môže nacúvať nákladný automobil. Predíde sa tým zbytočným komplikáciám s vykládkou materiálu. Ideálny priestor pre skladanie je do vjazdu, pred garáž alebo na chodník.

Po príprave priestoru, kde sa budú valounky alebo okruhliaky pokladať, odporúčame použiť geotextíliu. To je tkaná textília utkaná z kvalitných polypropylénových vlákien s vysokou pevnosťou a životnosťou. Zabraňuje rastu burín a iných nežiaducich rastlín, znižuje čas potrebný na údržbu, zabraňuje vysychaniu pôdy, udržuje pôdnu vlhkosť a dostatočnú teplotu a znižuje potrebu používania herbicídov a ďalších prostriedkov obmedzujúcich rast buriny.

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Okruhliaky a kamienky
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Veľkosť frakcie: Najmenšia, Stredná, Najväčšia
Farebnosť: Šedá, Hnedá, Hnedošedá
Približná spotreba: 75 kg / m²
Pochôdzny produkt: Áno
Stabilné oproti slnečnému žiareniu: Áno
Marazuvzdornosť: Áno
Nasiakavosť: Nie
Balenie: 840 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz