Nášľapy Mavi Antik

Kód: 429/VET 429/PAL Zvoľte variant
Značka: Seviano
€15,50 / ks €775,26 / paleta od €15,50 / ks €12,92 bez DPH €646,05 bez DPH od €12,92 bez DPH €15,51 / 1 ks
Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nášľapy Mavi Antik sú vyrobené z prírodného kameňa. Vyznačujú sa veľkou pevnosťou a oderuvzdornosťou. Jednotlivé kusy kamenných nášľapov sú omieľané a nepravidelné, takže majú rôzne tvary, vďaka čomu pôsobí veľmi prirodzene. Dĺžka nášľapov Mavi Antik je približne 30 - 60 cm, šírka 30 - 50 cm a hrúbka 2 - 4 cm.

Minimálne objednateľné množstvá sú 4 nášľapy.


Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenné nášľapy Mavi Antik sú pre svoj prirodzený vzhľad jedny z najobľúbenejších nášľapov. Práca s týmito kameňmi je jednoduchá a pokládka veľmi rýchla.

Ako kamenné nášľapy pokladať?

Je to veľmi jednoduché. Kamenné nášľapy pokladáme tak, že zakúpený kus položíme na trávu a vyrežeme okolo neho do trávy obrys. Trávu odstránime a pôdu mierne prehrabeme. Veľmi dôležité je zasypať vzniknutý tvar štrkom alebo kamennou drťou, pretože len takto bude odtekať prebytočná voda. Do takto pripravenej plochy položíme kamenný nášľap a máme hotovo.

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Materiál: Prírodný kameň
Série: Mavi
Typ kameňa: Ortorula
Rozmery: 30-60 cm x 30-50 cm
Hrúbka: 2 - 4 cm
Vzhľad: Prírodný kameň
Protišmykový povrch: Áno
Mrazuvzdornosť: Áno
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz