Nepravidelná pochôdzna dlažba - Kora Medu

Kód: 5345/PAL
Značka: Seviano
€490,19 / paleta €408,49 bez DPH €19,61 / 1 m2
Skladom

Pochôdzna dlažba Kora Medu je vhodná do interiéru aj exteriéru. Dlažba je vyrobená z ruly. Vďaka teplým odtieňom žltej, hnedej až po oranžovú, ktorú taktne a veľmi ladne dopĺňa šedá v rôznom farebnom rozlíšení, je dlažba veľmi obľúbená na pochôdzne plochy okolo domu, predovšetkým na chodníky, chodníčky, ale aj na terasy, do altánkov, pergol či prístreškov. 

Dlažbu môžete použiť do interiéru vašej chaty alebo chalupy. Je vhodná najmä na chodby a do spoločenských priestorov. Rula má jedinečný originálny vzhľad.
 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlažba Kora Medu z prírodnej ruly má nepravidelný tvar a veľmi originálnu farbu. Pestrá škála odtieňov hnedej, šedej, žltej až po oranžovú sú dôkazom jedinečnosti a vyzerajú veľmi pekne na väčších aj menších plochách. Dlažba je tvorená z prírodného kameňa, ktorý je veľmi odolný a pevný, preto je vhodný do interiérov a predovšetkým aj do exteriérov na rôzne chodníčky okolo domu, cestičky, do pergoly, altánkov, k chatám a chalupám.
 

Kôra Medu ponúkame balenú na palete približne 1000 kg, spotreba sa líši podľa veľkosti špáry:

Široká špára: 4 - 7 cm je spotreba 42 kg/ m², z palety vytvoríte približne 25 m²

Bežná špára: 2 - 4 cm je spotreba 48 kg/ m², z palety vytvoríte približne 22 m²

Úzka špára: 1 - 2 cm je spotreba 55 kg/ m², z palety vytvoríte približne 19 m²

 
K tejto dlažbe odporúčame:

 Interiér  Exteriér 
Lepidlo/maltové lôžko  NVL 300   NVL 300 
Impregnácia  BWT Protect   Porosil RVV
Škárovacia hmota  NVL 300  NVL 300
 

Dlažba je tiež veľmi nenáročná na údržbu, nepotrebuje žiadnu špeciálnu chemickú úpravu, najlepším variantom je priebežná starostlivosť o kameň bežným zametaním, veľmi účinné je aj ju čistiť vodou. Pokiaľ v exteriéri využívate vysokotlakový čistič, použite skôr slabší prúd, potom zostane Vaša dlažba či obklad nezkonale čistá.

Kora Medu nie je jediným produktom série Kora, ponúkame ju vo viacerých farebných prevedeniach. Prezrieť si ju teda môžete osobne na predajni, alebo zakúpením vzorky, ktorú Vám doručíme a Vy si môžete vybrať z pohodlia domova.

Pokládka tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložitého, čo by ste pri trocha snahy a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete pre osobné vyzdvihnutie. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Prírodný kameň
Druh dlažby: Pochôdzna
Pokládka: Do betónu/maltovej zmesi - pochôdzne plochy
Tvar: Nepravidelný
Typ kameňa: Rula
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Šedá, Hnědošedá
Hrúbka: 1,5 - 3 cm
Séria: Medu
Obsah balenia = 1 paleta: cca 1000 kg
Počet kusov do 1 m²: 6 - 9
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz