Obklad z prírodného kameňa - Stenari Medu - paleta až 10 m2

Kód: 179/1000
Značka: Seviano
€477,50 / balenie 850 kg €397,92 bez DPH €47,75 / 1 m2
Skladom

Stenari Medu je autentický a originálny obkladový kameň s dlhou životnosťou. Vyrába sa z ortoruly a má hneď niekoľko neprekonateľných vlastností ako je stálofarebnosť, dlhá životnosť, praktické využitie, mnohostranné použitie v interiéri i v exteriéri a samozrejme aj elegantný vzhľad.

Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný v interiéri aj exteriéri. Obklad je osobitý vďaka famóznej farebnosti  a odlišnosti veľkosti všetkých kusov orotoruly.

Balenie = paleta cca 850kg.

Z balenia 850kg obložíte až 10 m². Spotreba kameňa je cca 85 - 100kg/m².

Detailné informácie

Podrobný popis

Rozmýšľate nad obkladom do obývacej izby, okolo krbu alebo napríklad do spálne? Máte radi prírodu a páči sa Vám kamenný vzor? V tom prípade stavte na kamenný obklad Stenari Medu z ortoruly.
 
Nielen do interiéru, ale aj do exteriéru

Kamenný obklad Stenari Medu je vďaka svojej mrazuvzdornosti vhodný aj do exteriérov. Kameň je kvalitný a dostatočne pevný na to, aby ste z neho obložili múrik, fasádu, plot alebo vytvorili odpočinkový priestor na záhrade. V interiéri  vynikne v obývacej izbe, v spálni, jedálni a na mnohých ďalších miestach. Nadčasový dizajn sa nikdy neopozerá a obklad bude stále pôsobiť vynikajúcim dojmom.

 

K tomuto obkladu odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Porosil RVV
Lepidlo  Keraflex Maxi  Keraflex Maxi

Každý kameň je originál, a preto k nemu aj tak musíme pristupovať. Stenari Medu sa predstavuje v pestrej škále farebných kombinácií, ktorá zahŕňa farby od šedej až po hrdzavú.

Veľkosť obkladových kameňov je od 2 - 12 cm, 20 - 70 cm o hrúbke 3 - 5 cm. 

Z balenia 850kg obložíte až 10 m². Spotreba kameňa je cca 85 -100 kg/m².

Prírodné kamene patria medzi stále hľadanejšie a obľúbenejšie doplnky mnohých stavieb. Návrat k prírode s využitím prírodných materiálov dokáže celkový pohľad na váš dom, chatu alebo chalupu úplne zmeniť. Prírodný kameň na fasáde domu plní nielen estetickú funkciu, ale zároveň prispeje aj k tepelnej izolácii stien. Prírodný kameň ale nemusíte používať iba na fasády.  Prírodné kamene úžasne pôsobia aj ako obklad podmuroviek, múrov terás, na obkladoch plôch okolo záhradných jazierok alebo záhradných múrov. Kameň z prírody nájde využitie aj ako dlažba na záhradné chodníky, schody, cesty, okolie bazénov a jazierok. Spojte prírodu s prírodou. Vhodne zvolený kameň odolá prírodným klimatickým podmienkam a jeho použitie je viac ako pôsobivé.

Pokládka tohto kamenného obkladu nie je nič náročného, čo by ste pri troche snahy a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a tipy.

Pokiaľ si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Taktiež ponúkame odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D či 3D verzii, ku kterému Vám náš odborník odpovie na všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii. 

Inšpirovať sa môžete aj na našich webových stránkach v už realizovaných projektoch, kde sme so zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je naozaj dych berúca. Presvedčiť sa môžete sami vo fotogalérii realizácií našich kameníkov. Pri nákupe u nás sme schopní zaistiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete pre osobný odber. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálna. Do cenníku dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Ortorula
Použitie: Interiér - vnútorné, Exteriér - vonkajšie
Farebnosť: Šedá, Hnedošedá
Hrúbka: 3 - 5 cm
Rozmer: 2 - 12 cm x 20 - 70 cm
Séria: Medu
Spôsob pokládky: Na lepidlo
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Ortorula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Podľa spôsobu pokládky
Rozmer kameňa: 2 - 12 cm x 20 - 70 cm
Hrúbka kameňa: 3 - 5 cm
Množstvo na palete: 10 m²
Obsah balenia: 1 paleta = cca 850 kg
Váha 1 m²: cca 85 - 100 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz