Okrasné kamene - Perla okruhliaky leštené

Kód: 7571/25/1 7571/25/2 7571/2/PAL 7571/4/PAL Zvoľte variant
Novinka
Značka: Kameny.cz
€30,38 / balenie 18 kg €30,38 / balenie 18 kg €1 334,76 / paleta €1 334,76 / paleta od €30,38 / balenie 18 kg €25,32 bez DPH €25,32 bez DPH €1 112,30 bez DPH €1 112,30 bez DPH od €25,32 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si balenie
Vyberte si veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Leštené Perla okruhliaky sú okrasné kamene do záhrady v čiernej farbe z čadičového andezitu. Slúžiť môžu aj ako dekorácia v interiéri. Krásne vyzerajú v kvetináčoch, vo vázach, sklenených nádobách. V záhradách pôsobia veľmi elegantne, krásne dozdobia záhony s kvetinami či skalky. Vďaka svojmu vysokému lesku budú úplne neprehliadnuteľné. Kamienky sa zbierajú ručne na plážach v Peru, kde ich po celý čas omieľa samo more. Čierne, lesklé okruhliaky sú luxusným prvkom do každej záhrady. Použiť sa dajú na chodníčky, cestičky, na obsypanie stromov, kríkov, záhonov, kvetov, k bazénom a vlastne kamkoľvek do záhrady. Vyberať si môžete z dvoch veľkostných frakcií.

46x18 SK

Detailné informácie

Podrobný popis

Perla okruhliaky leštené sa dajú využiť ako dekorácia v byte alebo dome. Hodí sa do vázy, kvetináča alebo na dekoráciu rôznych sklenených nádob. Kamienky sa používajú v exteriéri na obsypanie stromov, kríkov, rastlín. Krásne vyzerajú aj okolo bazénov a dajú sa použiť aj na hroby. Skrášlite si svoj dom alebo záhradu luxusnými čiernymi plážovými okruhliakmi z Peru. Kamienky sa ručne vyberajú a triedia priamo na plážach. Majú úplne prirodzenú hladkú štruktúru, ktorú omieľalo samo more dlhé roky.

Po príprave priestoru, kde sa budú valounky alebo okruhliaky pokladať, odporúčame použiť geotextíliu. To je tkaná textília utkaná z kvalitných polypropylénových vlákien s vysokou pevnosťou a životnosťou. Zabraňuje rastu burín a iných nežiaducich rastlín, znižuje čas potrebný na údržbu, zabraňuje vysychaniu pôdy, udržuje pôdnu vlhkosť a dostatočnú teplotu a znižuje potrebu používania herbicídov a ďalších prostriedkov obmedzujúcich rast buriny.

Koľko okruhliakov objednať?

  • Vymerajte si plochu, ktorú potrebujte pokryť valounky a prepočítajte jej na m2.
  • V kolónke nižšie "Vyberte si veľkostnú frakciu" kliknite na požadovanú veľkosť.
  • Približná spotreba je 75 kg / m2

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky i ťažších zásielok doručiť po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

SK 46x18

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky a štrky
Typ materiálu: Prírodný kameň
Typ kameňa: Čadičový andezit
Mrazuvzdornosť: Áno
Pochôdzny produkt: Áno
Približná spotreba: 75 kg / m²
Dlhá životnosť: Áno
Stabilné oproti slnečnému žiareniu: Áno
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz