Okrasné kamene - Black okruhliaky

Kód: 307/2-2 307/3-3 Zvoľte variant
Značka: Seviano
€557,88 / paleta 500 kg €464,90 bez DPH €27,89 / 1 ks €27,89 / 1 ks
Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Čierne okrasné okruhliaky čiže valounky zo žuly sú veľmi zaujímavým dekoratívnym doplnkom v interiéri aj exteriéri. Valounky sú z pevné nenasiakavé žuly a sú mrazuvzdorné. Jedná sa o jeden z najobľúbenejších druhov okrasného kameňa na našom trhu. Paleta obsahuje 20 vriec po 25 kg a má zvýhodnenou dopravu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čierne leštené valounky Black môžete využiť ako luxusný dekoračný prvok vo Vašom byte a dome, na záhradách k obsypaniu rastlín, kríkov, stromov, plôch okolo bazénov alebo na hroby.

Po príprave priestoru, kde sa budú valounky pokladať, odporúčame použiť geotextíliu. To je tkaná textília utkaná z kvalitných polypropylénových vlákien s vysokou pevnosťou a životnosťou. Zabraňuje rastu burín a iných nežiaducich rastlín, znižuje čas potrebný na údržbu, zabraňuje vysychaniu pôdy, udržuje pôdnu vlhkosť a dostatočnú teplotu a znižuje potrebu používania herbicídov a ďalších prostriedkov obmedzujúcich rast buriny.

20x25kg

Koľko okruhliakov objednať?

  • Vymerajte si plochu, ktorú potrebujete pokryť valounky a prepočítajte jej na m².
  • V kolónke nižšie "Vyberte si veľkostnú frakciu" kliknite na požadovanú veľkosť.
  • Približná spotreba je 75 kg / m².

Doprava

Dopravu realizujeme pomocou zmluvných partnerov a sme schopní Vám objednávky aj ťažších zásielok doručiť po celom území SR. Dopravca má vždy na automobile mechanizáciu, ktorá je schopná materiál z vozidla zložiť na zem bez nutnosti fyzickej práce.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz