Okrasné kamene - Žulové okruhliaky

Kód: 2016/25 2016/26 2016/825 2016/825- Zvoľte variant
Značka: Kameny.cz
€10,18 / balenie 25 kg €8,15 / balenie 25 kg €284,63 / balenie 825 kg €231,70 / balenie 825 kg od €8,15 / balenie 25 kg €8,48 bez DPH €6,79 bez DPH €237,19 bez DPH €193,08 bez DPH od €6,79 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si balenie
Vyberte si veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Žulové okruhliaky sú vyrobené z prírodného kameňa žuly. Patrí medzi najobľúbenejšie a najbežnejšie prírodné kamene, ktoré sa na našom území využívajú ako kamene okrasné a dekoračné do interiéru aj exteriéru. Veľmi pekne sa vynímajú ako doplnok pri vodných prvkoch, pomôžu Vám vytvoriť chodníčky a cestičky a tiež sú zaujímavou dekoráciou v kvetináčoch.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Prírodné žulové okruhliaky sa využívajú najmä ako obsypový materiál v záhradkách, okolo domu, v skalkách a krásne sa kombinujú s veľkými žulovými valónmi. Je možné s nimi vytvoriť nápaditý suchý potôčik, záhradné chodníčky a lemy okolo jazierok, kde pekne naviažu na krajinu a vytvoria pozitívnu atmosféru. Žula je veľmi pevný prírodný materiál, ktorý dobre odoláva vetru, slnku, dažďu aj mrazu. Pokiaľ si chcete na svojej záhrade vytvoriť krásne a harmonické prostredie, odporúčame ju zútulniť žulovými valounkami. Sú nadčasové a vydržia takmer čokoľvek.

Koľko okruhliakov objednať?

  • Vymerajte si plochu, ktorú potrebujete pokryť valounky a prepočítajte jej na m²
  • V kolónke nižšie "Vyberte si veľkostnú frakciu" kliknite na požadovanú veľkosť
  • Približná spotreba je 75 kg / m² 

 

žulové valóny

 

Odporúčame Vám kombinovať valúny s valúnikmi alebo s okrasnou drťou a pred položením použiť geotextíliu. Máme pre Vás aj tip, akými kvetmi osadiť skalku. Nechajte sa inšpirovať kamennými múrikmi, nášľapmi a schodmi.

Všetky tieto prvky sa dajú zladiť s vonkajšou dlažbou a môžete vyberať ako z prírodného kameňa, tak z keramických výrobkov, ktoré sa ľahko pokladajú na terče a preto sú obľúbené ako dlažba na terasu. Schováte pod ňou vedenie inštalácie, pokládka prebieha na sucho bez použitia chémie, veľmi dobre vyrovnáva výškové rozdiely v teréne a ľahko sa realizuje.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky a štrky
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Žula
Približní spotreba: 75 kg / m²
Mrazuvzdornosť: Áno
Pochôdzny produkt: Áno
Stabilné oproti slnečnému žiareniu: Áno
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz