Travertinový obklad - Plank Crem

Kód: 6170S1
Značka: Seviano
€38,30 / balenie 0,74 m2 €31,92 bez DPH €51,76 / 1 m2
Na objednávku

Interiérová dlažba Plank Crem je luxusnou novinkou v našej ponuke. Materiálom je neodolateľný hladený a plnený travertín. Ponúkame ho ako patent z kusov 2 kusy 61 x 30,5 cm, 2 kusy 61 x 20,3 cm a 2 kusy 61 x 10,2 cm. Hrúbka dlažby je 1,2 cm. Obsah balenia je 0,74 m2 a hmotnosť balenia je 23 kg. Exkluzívny travertínový obklad sa hodí do interiéru domu aj bytu, do kúpeľní, kuchyní aj obývacích priestorov.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Jedinečnou novinkou  v našej ponuke je luxusný obklad Plank Crem. Obklad je vyrobený z neodolateľného hladeného travertínu (cementová výplň s odtieňom kameňa), ktorý pôsobí veľmi elegantným a decentným dojmom. Ponúkame ho v patentu, ktorý je zložený z kusov 2 kusy 61 x 30,5 cm, 2 kusy 61 x 20,3 cm a 2 kusy 61 x 10,2 cm. Hrúbka dlažby je 1,2 cm. Obsah balenia je 0,74 m2 a hmotnosť balenia je 23 kg. Plank Crem dokonale doplní všetky miestnosti v domoch aj bytoch, ako sú kúpeľne a kuchyne, ale noblesným dojmom pôsobí aj vo väčších priestoroch, kde vynikne jedinečný patent kameňa. Stále aktuálna elegancia kameňa. Travertínový obklad má veľmi široké využitie, jeho pôvab a eleganciu podčiarknete kombináciou s kamennou mozaikou.

 

K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer G Pro
Impregnácia  Fleckstop W  Fleckstop W 
Škárovacia hmota  Ultracolor Plus 132  Ultracolor Plus 132
Silikon  Mapesil LM 132  Mapesil LM 132
Údržba  Grundreiniger MN  Grundreiniger MN

 

Nestarnúcim trendom je opätovný návrat k prírodným materiálom, ako je kameň či drevo. Kamenný obklad či dlažba domu aj bytu dodá na útulnosti. Kameň travertín je najviac cenený pre svoj unikátny vzhľad, ale zároveň neutrálnu farbu. Môžete ho doplniť veľkým radom rôznych dekorácií. Ďalšou skvelou vlastnosťou je pomerne vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu a mimo to ho nepoškodí ani vlhkosť, s ktorou mnohé iné prírodné materiály pomerne bojujú. Travertín tiež dobre znáša striedanie vysokých a nízkych teplôt, je teda ideálnou voľbou pre miestnosti s podlahovým kúrením, pretože vyniká tiež dobrými izolačnými schopnosťami. Dokáže dlho udržať teplotu.

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Patent s rôznymi formátmi
Typ kameňa: Travertín
Použitie: interiér
Farebnosť: Béžová, Krémová
Séria: Crem
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Travertín
Povrchová úprava: hladený a plnený
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz