Prírodný obkladový kameň - Brana Mavi

Kód: 277-4S1
Značka: Kameny.cz
€46,72 / balenie 1 m2 €38,93 bez DPH €46,72 / 1 m2
Skladom

Brana Mavi je kamenný formátovaný obklad, ktorý možno použiť ako do interiéru, tak aj ako vonkajší obklad. Obzvlášť skvelým dojmom pôsobí ako obklad soklov, vymurovaných múrikov a fasád. Výška obkladu je 20 cm, dĺžky sú rôzne a hrúbka je v rozmedzí 1 - 3 cm. Približná hmotnosť1 m² je 45 kg. Rulový obklad má šedú farbu, je mrazuvzdorný a nemusí sa škárovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

 
 

Potrebujete oživiť Vašu záhradu či dom, ale zároveň hľadáte niečo kvalitného a praktického? Ponúkame Vám prírodný obkladový kameň Brana Mavi, ktorého materiálom je kremenec, ktorý sa veľmi často využíva ako obkladový kameň v interiéroch i exteriéroch. Kremenec je známy najmä svojím unikátnym a elegantným vzhľadom, ale aj svojou kvalitou. Je veľmi pevný, mrazuvzdorný a má krásne sfarbenie. Keďže sa jedná o materiál prírodné a ručne opracovaný, každý kus kameňa je 20 cm vysoké a má rôznu dĺžku, čo vytvára dokonalú autentickosť výslednej práce a tiež voľnosť Vašej kreativite s voľbou veľkosti škár medzi jednotlivými kusmi.

 
K tomuto obkladu ďalej odporúčame: 
 
 Interiér  Exteriér 
Penetrácia   Primer G Pro  Primer 3296
Impregnácia  Fleckstop W   Porosil RVV
 

Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčné aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný pre obklady vonkajšie a vnútorné.

VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Štvorec, Obdĺžnik
Farebnosť: Sivá
Hrúbka: 1 - 3 cm
Rozmery: 20 cm x rôzna dĺžka
Séria: Mavi
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Rula
Mrazuvzdornosť: Áno
Škárovanie: Nie
Hrúbka kameňa: 1 - 3 cm
Obsah balenia: 1 m²
Formát kameňa: 20 cm x rôzna dĺžka
Hmotnosť 1 m²: 60 kg
Množstvo na palete: 25 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz