Skládaný obklad - Stenari Ardesia

Kód: 2607S1
Značka: Seviano
€68,16 / vrstva €56,80 bez DPH
Na objednávku do 14 dní

Prírodný obkladový kameň STENARI Ardesia, ktorého materiálom je bridlica, je novým kúskom v našej širokej ponuke obkladov. Bridlica Vám umožňuje pestrú škálu použitia ako v interiéri, tak aj exteriéri. Každý jednotlivý kus kameňa je úplným originálom s odlišnou dĺžkou, šírkou, výškou a tiež farebnosťou. Obkladový kameň je vo farbe tmavo sivej až svetlohnedej, celkový dojem položenej obkládky pôsobí veľmi elegantným štýlom a decentnou kombináciou farieb.

Jedna vrstva = 1m x 1m na palete a obloží cca 0,9 m² - 1m². Paleta obsahuje 13 vrstiev, cca 13 m².

Séria Stenari obsahuje celkom tri atraktívne kamenné obklady. K trvalému ošetrenie proti vode a mastnote odporúčame použiť impregnáciu.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

 

Obkladový kameň Stenari Ardesia je vyrobený z bridlice. Pretože je každý kúsok obkladového kameňa iný a líšia sa ako farebnosťou, tak veľkosťou, a vytvára sa originálny plastický vzhľad. Skladaný obkladový kameň môžete použiť na obloženie vily či akékoľvek vonkajšie plochy ako napríklad fasády, garáže alebo plotu. V interiéri môžete tento prírodný obkladový kameň použiť na kuchyne, jedálne, predsiene, chodby, krby a na mnohých ďalších miestach podľa Vašej fantázie.

Nemusíte bývať v luxusnom sídle, aby ste si mohli v záhrade či dome položiť obklad z prírodného kameňa. Rovnako pôsobivo totiž vyzerajú kamene v elegantnom mestskom dome a pekne podčiarknu aj čaro domčeka vidieckeho. Ak teda plánujete renováciu Vašej chalupy či domu, siahnite po niečom prírodným, osobitom a autentickom, čo dodá Vašej záhrade štýlovú eleganciu. Kameň je spolu s palicou a hlinou snáď najzákladnejším stavebným materiálom, kam až história ľudstva siaha. Kamenný obklad Stenari Ardesia zaujme každého Vášho hosťa, ktorý sa to Vášho obkladu zamiluje, ale len tak sa mu dlažba neopozerá.

obkladový kámen česká břidlice

 

V prípade, že si nie ste istí farebnosťou, štruktúrou, plasticitou alebo kvalitou spracovania, ponúkame Vám možnosť objednať si vzorka tohto kameňa. Ak následne na základe zaslaného vzorky urobíte objednávku, peniaze za vzorku Vám vrátime.

Séria Stenari obsahuje celkom tri atraktívne kamenné obklady. K dlhodobému ošetreniu oproti vode a mastnote odporúčame použiť impregnáciu.

 VZORKY si môžete objednať tu.

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: KAMENNÝ OBKLAD
Materiál: Prírodný kameň
Tvar: Nepravideľný
Farebnosť: Sivá, Hnedá
Hrúbka: 2 - 4 cm
Rozmery: výška 2 - 12 cm x dĺžka 20 - 70 cm
Séria: Ardesia
Spôsob pokládky: Do lepidla
Vzhľad: Prírodný kameň
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Bridlica
Hmotnosť 1 m²: cca 80 kg
Použitie: Vhodné do interiéru aj exteriéru
1 vrstva: = 0,9 - 1 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz