Terče StarT pod keramickú dlažbu - minimálne navýšenie

Kód: 6756/0-5 6756/1 - Zvoľte variant
Značka: ETERNO IVICA
€0,89 / ks €1,68 / ks od €0,89 / ks €0,74 bez DPH €1,40 bez DPH od €0,74 bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Vyberte si výšku
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Výškovo nastaviteľná podložka pod dlažbu Star.T 10-15 mm je najnižšia výškovo nastaviteľná podložka. Nosnosť podložky je cca 1 000 kg a priemer podložky je 150 mm a škárovacie krídielka majú hrúbku 4 mm. Terče Star.T sú veľmi odolné voči teplotám ( od -30 °C do +120 °C), kyselinám aj ultrafialovému žiareniu. Výškovo nastaviteľný terč pod dlažbu Star.T je možné regulovať pomocou špeciálneho vyrovnávacieho kľúča, bez toho aby sa muselo akokoľvek stavebne zasahovať do položeného povrchu. Podložky sú kompletne recyklovateľné, nezaťažujú životné prostredie. 

Minimální objednatelné množství je 10 kusů.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výškovo nastaviteľné terče pod dlažbu s minimálnym navýšením 1 - 1,5 cm. Pod tieto terče je možné pridať rozšiřujúce podložky v ľubovolnom počte o výške 0,5 cm. Terče pod keramickú dlažbu s minimálnym navýšením sú nastaviteľné od 8 do 30 mm a sú kompatibilné s akýmkoľvek druhom keramického, betónového alebo kompozitného materiálu, akéhokoľvek rozmeru a hmotnosti.

Nastavenie umožňuje po milimetroch realizovať elegantné a stabilné podlahoviny, urýchluje inštaláciu a poskytuje pevnosť a presnosť celej dlažbe.

Funkcia:

  • Výškové nastavenie pomocou regulačného kľúča
  • Najtenší a najvhodnejší na svete
  • Millimetrová regulácia od 8 do 30 mm
  • Vysoko technická
  • Predrezané karty
  • Možnosť navýšenia o 8 mm s jednou z dvoch částí a pridáním 5 mm rozširujúcej podložky.

Terče Star.T sú veľmi odolné voči teplotám ( od -30 °C do +120 °C), kyselinám aj ultrafialovému žiareniu. Výškovo nastaviteľný terč pod dlažbu Star.T je možné regulovať pomocou špeciálneho vyrovnávacieho kľúča, bez toho aby sa  muselo akokoľvek stavebne zasahovať do položeného povrchu. Podložky sú kompletne recyklovateľné, nezaťažujú  životné prostredie. 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz