Vara Onyx - mozaika z prírodného kameňa

Kód: 509S1
Značka: Seviano
€35,11 / balenie 0,46 m2 €29,26 bez DPH €78,02 / 1 m2
Na objednávku

Mozaika z prírodného kameňa Vara Onyx je vyrobená z kameňa ónyx. Jednotlivé kúsky kamienkov sú prilepené na sieťku obdĺžnikového tvaru vo veľkosti 30 x 30 cm. Príprava obkladu do jednotlivých modulov obdĺžnikového tvaru podstatne znižuje prácnosť pri jeho pokladaniu. Prírodný kamenný obklad môže mať rôzny tvar, štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe. Každý kameň je jedinečný a originálny. Neopakovateľnosť prírodného kameňa je hlavnou prednosťou pred kameňom umelým.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

Prírodná kamenná mozaika Vara Onyx je veľmi unikátny a jedinečný obklad v odtieňoch bielej až svetlo ružovej farby. Vďaka svojmu sfarbeniu a rôznorodej veľkosti každého kamienka pôsobí mozaika veľmi elegantným dojmom. Pre jednoduchú a rýchlu pokládku, ktorú zvládnete aj sami, sú jednotlivé ónyxové kamienky živicou prilepené na štvorcové moduly vo veľkosti 30 x 30 cm. Kameň je od pradávna ideálnym stavebným materiálom, využívaným pôvodne predovšetkým v konštrukciách, dnes je neodmysliteľne spätý aj s dizajnom. Ako funkčný aj krásny a súčasne nadčasový materiál je veľmi často využívaný aj pre dlažby vonkajšie a vnútorné.

Prírodné kamene patria medzi stále hľadanějšie a obľúbenejšie doplnky mnohých stavieb. Návrat k prírode s využitím prírodných materiálov dokáže celkový pohľad na váš dom, chatu alebo chalupu úplne zmeniť. Prírodný kameň na fasády domu plní nielen estetickú funkciu, ale zároveň prispeje aj k tepelnej izolácii stien. Prírodný kameň ale nemusíte používať iba na fasády. Úžasne pôsobí prírodné kamene aj ako obklad podmuroviek, múrov terás, na obklady plôch okolo záhradných jazierok alebo záhradných múrov. Využitie nájde kameň z prírody aj ako dlažba na záhradné chodníky, schody, cesty, okolie bazénov a jazierok. Spojte prírodu s prírodou. Vhodne zvolený kameň odoláva prírodným klimatickým podmienkam a jeho použitie je viac než pôsobivé.

Interiérový obklad z přírodního kamene Vara onyx

Kladenie tejto kamennej dlažby nie je tiež nič zložité, čo by ste pri Vašej snahe a šikovnosti nezvládli. Na konkrétny postup, ako dlažbu položiť, sa môžete pozrieť priamo v našom článku v sekcii Rady a návody.

Ak si neviete rady ako vybrať, objednať či položiť kamenný obklad, kontaktujte nás telefonicky, alebo osobne navštívte našu kamennú predajňu vo Valašskom Meziříčí, kde si môžete tiež všetky dlažby prezrieť a nechať sa inšpirovať. Ponúkame tiež odborné vizuálne spracovanie Vašich požiadaviek v 2D alebo 3D verziu, ku ktorému Vám náš odborník zodpovie všetky otázky a bude Vám plne k dispozícii.

Pri nákupe u nás sme schopní zabezpečiť dopravu po celej ČR i SR, pokiaľ sa nerozhodnete na osobnom vyzdvihnutí. Každá objednávka je konzultovaná jednotlivo, a tak sa cena môže líšiť a je veľmi individuálne. Do cenníka dopravy môžete nahliadnuť tu.

Dodatočné parametre

Kategória: INTERIÉR
Materiál: Přírodní kámen
Vzhled: Přírodní kámen
Způsob pokládky: Do lepidla
Rozmery: 30 x 30 cm
Použití: interiér
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Onyx
Formát kameňa: 30 x 30 cm
Hrúbka kameňa: 1 cm
Obsah balení: 0,45 m²
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz