Vodný vták (vápenec)

Kód: 3176
Značka: Seviano
€898,01 / ks €748,34 bez DPH
Skladom

Vodný vták je vyrobený z prírodného kameňa, materiálom je vápenec. Je to jedinečná socha, ktorá je vhodná ako originálna dekorácia a dominanta záhrady, terasy alebo vstupu do domu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vodné vtáky, ako aj korytnačky a kapry majú v japonských záhradách dlhú tradíciu. V minulosti sa v záhradách bežne chovali živé vodné vtáky, najmä žeriavy, volavky a kačice. Postupne sa však od chovu živých zvierat upustilo, a tak sa dnes zvieratá usídlili v záhradách najmä v symbolickej podobe. V japonskej mytológii sú žeriavy symbolom dlhého života, vernosti a šťastia. Vo svojej symbolickej podobe usmerňujú žeriavy umiestnenie kameňov v záhradnom umení. V Egypte sa volavka považovala za posvätného vtáka. Vďaka svojmu dlhému zobáku symbolizovala zvedavosť a hľadanie skrytej múdrosti. Popolvár sa kvôli svojmu sfarbeniu považoval za symbol pokánia. V modernom ponímaní sú vodné vtáky symbolom iniciatívy, slobodného rozhodovania a sebadôvery.

Ak chcete svoju záhradu obohatiť o sochu, nie je esteticky ani prakticky vhodné umiestňovať umelý materiál do prírody. Preto je ideálne vybrať si do záhrady výrobok, ktorý je vytesaný z prírodného kameňa.

Tento výrobok je ručne vyrobený z jedného kusu žulového kameňa a má precízne remeselné spracovanie. Je vhodný ako socha do záhrady aj ako dekorácia do interiéru.

Fotografie sú urobené priamo v našej predajni a sú plne autentické. Navštívte nás osobne v našom showroome a pozrite si ďalšie dekorácie a ostatný sortiment.

 

Dodatočné parametre

Kategória: ZÁHRADA
Materiál: Prírodný kameň
Typ kameňa: Vápenec
Približná výška : 130 cm
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz